Wpis z mikrobloga

@sheeple: Z tego co wiem, to nie tylko że "tacy ludzie istnieją", ale to zjawisko powszechne i ma swoją nazwę ;).

Z drugiej strony bez prowodyrów jak atari czy cyber, siedzieliby tu sami wykształceni ludzie, którzy nic nie piszą :D. Myślę, że dobrze jest jak jest.*

* oprócz rumuna, nie da się w jego aktywności znaleźć absolutnie nic in plus.
@sheeple: Taka przypadłość ludzka, ale w internecie determinantów aktywności wypowiedzi jest zdecydowanie więcej. Mimo to warto zaznajomić się efektem Dunninga-Krugera.
@blacktyg3r: @Tomciox: ja z atarim normalnie dyskutowałem na ten temat w pierwszym wątku. To on jak furiat podniecony zrobił osobny wpis, wyśmiewający. Po co? Mógł normalnie dyskutować tam gdzie to się zaczęło.

I tak robi za każdym razem, nie wiem w jakim celu...
@cyberpunkbtc: a kto napisał dzbanie od razu w pierwszej odzywce w tym co nazwałeś 'normalnym dyskutowaniem'

I gdzie napisałem o tysiącach połączeń?
To mój wpis i twoja odpowiedź
I dodatkowo okazało się że można mieć więcej połączeń niż 16 o których pisałeś

I kto miał rację kolego?

Ja nie pisałem o rozróżnieniu czy są inbound czy outbound , tylko o ilości a ty bredziłeś o 16 xd
Pobierz O.....I - @cyberpunkbtc: a kto napisał dzbanie od razu w pierwszej odzywce w tym co n...
źródło: comment_0uGv7ZRepF5w5gfCkVWIWvf0iTra9qNf.jpg
@OPcodeRTI: Wyskakujesz mi z totalną głupotą, gdzie zaprzeczasz czemuś oczywistemu. To absolutne podstawy działania sieci, może ty tego tak nie odbierasz ale dla mnie to co pisałeś było absurdalne. I wyskakujesz i się wykłucasz jak zwykle zamiast cokolwiek zweryfikować. Pokazałem ci swoje argumenty, ale ty jak zawsze wyskoczyłeś z idiotycznym nowym wątkiem ogłosić że napisałem coś głupiego, gdzie było dokładnie odwrotnie...
@OPcodeRTI: #!$%@?, cofnij się do pierwszej rozmowy i mi to pokaż... Cały czas mówiłem że można zmienić to ale nie jest zalecane, nie ma sensu i jest domyślnie ustawione na 8. Ty zacząłeś to wyśmiewać i #!$%@?ć że mają setki połączeń.

Po co idiotycznie ściemniasz jeżeli widać jak przebiegała dyskusja?

Z resztą sam przyznałem rację w końcu, napisałeś 0:1 dla nas a teraz znów #!$%@? że miałeś rację. Nie ma sensu
@cyberpunkbtc: a mnie wyśmiałeś za 100, a przecież można mieć 100 i więcej, nie znałem tego rozróżnienia w ilości in- i out- ale overall 100 to nic niezwykłego, nie wiem od kiedy jest ten domyślny limit ( o ile jest ) ale w 2014/2015 nie było go napewno