Wpis z mikrobloga

Jak to jest jeździć Legnicką, dobrze?

- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy wysiadałem na środku Legnickiej z #!$%@? trójki, jak @Reepo. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy hejtuje się MPK, nawet tak ogólnie, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, na wypoku jest ważne. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję wypokowi. Dziękuję wam, wypok to @mroz3, wypok to @Darth_Gohan, wypok to @Iudex, wypok to @rbielawski, wypok to @Tommy__. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie kota wrocka, to właśnie on sprawia, że dzisiaj na przykład wykolei się piątka, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy w magistracie i będę ot, choćby budować obwodnicę... znaczy... buspas.

#codziennatworczosc #wroclaw
  • 17