Wpis z mikrobloga

@masta: dobrze wiedzieć że nie jest ok. Szkoda że musiałeś wtopić $$ żeby się o tym przekonać. A historia? Warto chociaż dla fabuły kupić drugą część?
@istp: Historia jest przeraźliwie nudna, główni bohaterzy po prostu irytujący, a wybory mało znaczące. Nie wiem jednak czy nie najgorsze są wątki polityczne w odniesieniu do bieżącej sytuacji w USA i Trumpa. Pytam, po co w ogóle coś takiego w tego typu grze? Obie poprzednie części miały to coś, czuło się na początku tę sielankową atmosferę (soundtrack!), a potem wydarzenia przyjmowały emocjonalny i dramatyczny przebieg. Nie mogę pojąć jakim cudem scenariusz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masta: dzięki za szybką recenzję. skończyłem pierwszy rozdział z BtS. Szkoda że są tylko cztery, ale z drugiej strony mam jeszcze mnóstwo zdjęć do zrobienia z pierwszej części i przydałoby się sprawdzić pozostałe wybory które pominąłem jak grałem za pierwszym razem. LiS i BtS wskakuje na moje top 5 gier w które grałem.
@istp: Ja obie gry przechodziłem po dwa razy właśnie tak jak mówisz, to znaczy za drugim razem sprawdzając inne wybory oraz drobne interakcje, które wcześniej przypadkowo pominąłem. Nie zmieniałem jednak tych głównych wyborów wpływających zasadniczo na przebieg całej historii - te od początku były dokładnie moje i tworzyły moją historię. Co najwyżej z ciekawości obejrzałem potem na YT te sceny, których nigdy nie widziałem, a i tak niektóre są efektem bardzo
Pobierz masta - @istp: Ja obie gry przechodziłem po dwa razy właśnie tak jak mówisz, to znacz...
źródło: comment_s3oi9gITqKhc1XjGkBQobAwLMsnqzgQf.jpg
@masta: i tak wszytko jest nieważne bo się sprowadza do wyboru pomiędzy dwoma zakończeniami. Ale z drugiej strony gdzieś kiedyś przeczytałem, że nie ważny jest koniec czy cel podróżny, tylko droga która do niego prowadzi. Przed chwilą skończyłem Before the Storm i mimo iż już wiedziałem jak się potoczą losy Rachel |(ta scena po napisach) i jakie będzie zakończenie epizodu z młodą Max i Chloe to mimo wszytko, to co tam