Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mayek o ja yebie... Będę rzigał... Obrzydliwe... Co wy macie 16 lat? Fajna kobieta, no w ciąży i co... Ja tam się jarałem moja baba w ciąży... Cycki większe, Ochota na sex większa... Ogólnie fajna sprawa
  • Odpowiedz
@misiowilk: obrzydliwe, kojarzące się z dziećmi w afryce z wydymanymi brzuchami, albo jakby zjadła kebsa.. poza tym to nie jest atrakcyjne, oczywiście nie musi być żyleta wytrenowana, przycięta itd. ale taki arbuz słabo wygląda.
jak Twoje dziecko to inaczej patrzysz na taką kobietę, a jak podoba Ci się mimo to tzn. że możesz mieć fetysz ciężarnej i tyle. ale nie wmawiaj, że to nie jest obrzydliwe, a jeszcze zachwalasz że atrakcyjne..
  • Odpowiedz
@PeterFile to nie jest obrzydliwe I nie próbuje nikomu nic wmawiać. Jeśli nie ogarniasz kobiet w ciąży to trochę słabo. Dystans do siebie i do ludzkiego ciała wskazany. Założę się że ty nie wyglądasz jak sto milionów baks{ów i na bank jakas kobieta może powiedzieć że jesteś obrzydliwy. Nie mam fetyszu kobiet w ciąży, ale pamiętaj że w ciąży czy nie w ciąży to nadal kobieta. Nie wiem ile masz lat ale...
  • Odpowiedz