Wpis z mikrobloga

joł, siemka, pojechałem dziś w traskę, wyjechałem z rana, załadowałem koło południa, zrzutek nie miałem, po poludniu wróciłem na bazunię. Sprzęt ok, trasa ok. A teraz weekendzik, weekendziunio

#farmazonytotalskiego

:)

wy już wiecie co: @ameliniowyguzik, @jotodupca, @krabozwierz, @AgrrsywnyBusiarz, @mat9, @mroznykasztan, @Impulsator i oczywiście słońce narodu, jedyny prawdziwy i wszechwiedzący Trucker: @peszmerd

Ps wg gógla "farmazon - człowiek światły, który wybiega swoimi górnolotnymi myślami" co by nawet trochę pasowało, ale nie psuję zabawy :)
  • 14
@krabozwierz: znalazłeś to w góglu czy nie? :-)


@ameliniowyguzik: to że peszmerdowi wiecznie się coś nie podoba, to już się przyzwyczaiłem. Ale zaplusowaliście wczoraj jego wpis jakoby moje wpisy ciężarówkowe treści wam nie odpowiadają. No to po dzisiejszej trasie postanowiłem trochę zmienić formę :)

Ps Ja #!$%@? i ja na magnesie to oznaki zbliżającego się końca świata. :)
oczywiście słońce narodu, jedyny prawdziwy i wszechwiedzący Trucker:


@totalski: xD rob sobie gościu co chcesz, ja sobie bede pisał co chce, niech to świadczy o nas samych. Ja sobie piszę smieszne rzeczy i szanuje swój czas pracy, Ty robisz 90km/h po drogach gdzie raz, że masz dopuszczalne 70 to do tego nieprzystosowanych do jezdzenia tymi 90 bo hehe moj czas pracy. Tak masz #!$%@? pracę ułożoną, że musisz ciśnąć i #!$%@?ć
@PanKracy582: co drugą sobotę tacho pozwala. Poza tym jak byś czytał, to byś wiedział, że ostatnio awarię miałem i trochę mi się posiedziało w domu. A ja nie zatrudniłem się by siedzieć w domu. Może i ta robota #!$%@?*a, może męczy psychicznie, ale chyba lubię to 'tylko siedzenie i kręcenie kierownicą"

W sumie układanie kostki też lubiłem i pracę na linach też i parę innych zajęć...