Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Violetowy87: pod port ladowania to tak srednio wydajne to bedzie. owszem da sie, bys musial tylko spelnic te same parametry co zasilacz. tylko czy pozwoli na jazde majac trub ladowania? ale lepiej sie wpiac normlanie pod akumualtor
@Violetowy87: jednoczesne ładowanie oraz obciążanie baterii prowadzi do szybkiej degradacji. Albo ładuj, albo używaj. Poza tym, hulajnoga nie pobiera z ładowarki więcej jak 75-80W (takie jest ograniczenie BMS) to nie wystarczy nawet żeby jechać na płaskim terenie.
@Mackai

Będę porównywał do Xiaomi m365 pro bo nacodzien mam kontakt z nią.

generalnie ja się trochę przerazilem komentarzami na temat tej hulajnogi, ale power to ta poprawiona wersja. Czyli żadne światełko nie odpada, wyświetlacz świeci fajnie. Opona tylna mi się przebiła po paru dniach od szkiełka, 4 wulkanizatorow nie umiało zrobić, 5 się udało na imadle założyć tą laną coby nie przebiła się znowu. No ale opony wszędzie się przebijaja, na
@Violetowy87:
Czyli Xiaomi Pro pewniejsze... Szkoda, bo podobała mi się opcja wymiennej baterii - np. zostawiania hulajki gdzieś na portierni i ładowania jej (samej baterii, bez hulajnogi) w biurze.
@Mackai: No możesz tak zrobić, no ale tej xiaomi nie będziesz musiał ładować bo masz 2x większą baterię. Chyba, że chcesz oszczędzić grosza i ładować w biurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli zasięg Ci nie przeszkadza, to nie będzie złą opcją - ale ja bym brał xiaomi - dynamiczniejszy silnik (nie mówię, że motus ma słaby) i społeczność