Wpis z mikrobloga

#aliexpress #qcy #haylougt1 #xiaomi #sluchawki
Rozwiążmy to raz na zawsze. Z uwagi na duże promocje w chińskich sklepach wielu ludzi zastanawia się które słuchawki TWS wybrać. Dzielcie się opiniami na temat jakości dźwięku etc. Sam nie mogę się zdecydować a opinie w internecie różnorakie

Rozwiążmy to raz na zawsze. Ktore słuchawki TWS najlepsze?

  • Xiaomi Redmi AirDots 37.3% (19)
  • QCY T1 25.5% (13)
  • Haylou GT1 25.5% (13)
  • Funcl W1 11.8% (6)

Oddanych głosów: 51

  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szewcu222: Pewnie wszystkie tak samo grają/bardzo podobnie tylko kupujący dane chcą się poczuć lepiej, że kupili najlepszy wybór w cenie i to oni mają rację XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiek735: oglądałem ale proboje zebrac zdanie inny h użytkowników. Klawiatur nic nie wspomina o basie, zastosowaniu słuchawek do różnych rodzajów muzyki, wadach zauważonych po dłuższym użytkowaniu
@szewcu222: miałem porównanie z airdotsami i qcy. QCY są dużo lepsze według mnie, ale nie t1, czy jak tam oni wersje oznaczają tylko qs2 z większym powerbankiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaPPe: z tego co czytałem to dokładnie ten sam model tylko z większym powerbankiem
_Note: QCY QS2, T1S, T2C are the same product. They have the exact same design and same performance. No worry about the model name._
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja skłaniam się między dwoma Haylou gt1 i Funcl W1. Nie mogę się zdecydować zależy mi na basie I w miarę szczegółowym dźwięku. Ktoś kto posiada któreś z nich może coś na ich temat powiedzieć?
@szewcu222: Mam QCY T1 i haylou, haylou graja ciut lepiej i maja wiekszy bass, reszta na jedno kopyto. Wszystkie te sluchawki czasem rozlacza na pol sekundy, jedna sluchawka sie wylaczy i wlaczy, ale ogolnie polecam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szewcu222: Mam QCY T1 i haylou, haylou graja ciut lepiej i maja wiekszy bass, reszta na jedno kopyto. Wszystkie te sluchawki czasem rozlacza na pol sekundy, jedna sluchawka sie wylaczy i wlaczy, ale ogolnie polecam.

@Shadou: I git zamówiłem haylou, dzięki za opinie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polecam Haylou gt1!! Również właśnie odebrałem. Dźwięk jest całkiem całkiem dobry myślałem że będą gorsze jestem pozytywnie zaskoczony. Nie słyszę żadnego efektu "przez folie" jak we wszystkich tanich słuchawkach. Grają w miarę czysto bas jest lepiej niż w porządku góra też ok średnie na normalnym poziomie. Nie umiem do końca obsługiwać dotyku bo nie zawsze reaguje jak bym chciał ale byc może nie dokładnie trafiam w pole dotykowe. Nawet lepiej, wolę tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Lekkie. Na początku dostrzegasz a potem już nie zauważasz tego tak. Daj pomysł jak Ci to pokazać to pokaże xd nagrywanie ekranu z dźwiękiem z zewnatrz?