Wpis z mikrobloga

#rozkminkrzaka

Dzisiaj obrabiam dużą partię która szykuje na #dzienchlopaka

Zawsze nas omijają jeśli chodzi o to święto, planuję zrobić dużą promocje, darmowe wysyłki, uzupełnienie symboli z #wiedzmin i Vegvisira z #wikingowie który wykupiliscie w momencie czego się zwyczajnie nie spodziewałem.

Będą jacyś zainteresowani? Na pewno zrobię też jakieś większe rozdajo na dzień chłopaka, bo czemu nie, dość pomijania tak ważnego święta.

Może różowy pasek zrobi Wam prezent. A może tak jak często to bywa, sami sobie coś sprawicie?

W komentarzu dodaję listę rzeczy która będzie dostępna u mnie w sklepie www.bido.com.pl
i jednocześnie będzie to lista do wołania.

Biorę się do roboty, chcę zrobić mój osobisty rekord i zrobić w dwa dni ponad 120 sztuk, trzymajcie kciuki!

#dziendobry #rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie
źródło: comment_Rpghk6AroGge9zfii6TwgBNSh5Zmswx6.jpg
  • 16
KOMENTARZ DO WOŁANIA!

Będą dostępne nowe mechanizmy, motywy zwierząt w różnych kolorach, 3 albo 4 breloki z trytem na osobną licytację a do tego nowa seria zatopionych układów scalonych z ramu, kart sieciowych i graficznych - bo cholernie podoba mi się ta forma, jestem ciekawy jak spodoba się Wam ;)

Gdy ogarnę problemy na mojej stronie, dodam kupon -20% na całe zamówienie i darmową wysyłkę od 50zł

DZIEN CHŁOPAKA!
źródło: comment_CqnGHAMAq2SsDjs3N8WxwEIX6gj2xD5p.jpg
@seeksoul Vegvisira trochę ulepszylem, będą tak samo jak poprzednio dostępne dwa kolory, zielony i niebieski, ale teraz krawędzie będą zamiast mlecznobiałe w odpowiednich kolorach, powinno wyglądać naprawdę nieźle na żywo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jppwt pewnie, na stronie mam opcję odbioru osobistego, albo dogadamy wszystko na PW - generalnie myślę że jutro wyrobię się ze zrobieniem wszystkiego i wrzuceniem na stronę ( ͡º ͜ʖ͡º)