Wpis z mikrobloga

to nie są feministyczne wysrywy. Ty po prostu nie lubisz kobiet.


@CrystalMaiden28: Typ nie lubi kobiet, wiec feministyczne wysrywy nie sa feministyczny wysrywami? Emma Watson i jej wywody to naprawde skuteczny cockblocker. Trzeba sie starac by pieprzyc takie glupoty jak ona. Kobiety jednoczesnie nienawidza mezczyzn i nie moga bez nich zyc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Bekowe, to jest to, jak #konserwy się o tę dziewczynę obsrały. 16-latka wam tak poprzepalała obwody we łbie, że nie udało się wam sklecić jednego, poważnego wpisu na jej temat, za to fhui "śmiesznych" obrazków i "bekowych" wpisów.
Taki obraz wasz husarze wyklęci.
  • Odpowiedz
@JulioIglesiasSexualPredator: wykop to taki ostatni bastion głupoty
Bardzo się cieszę, że trafiłem na iformację o youthclimatstrike i zacząłem śledzić to na twitterze. Mega mnie to wzrusza i daje wiarę w zmianę świata na lepsze, która dzieje się tu i teraz
Gdybym został przy wykopie albo np. oglądał polską telewizję to pewnie dostałbym co najwyżej jakieś prawackie obrzydzanie
  • Odpowiedz
to nie są feministyczne wysrywy. Ty po prostu nie lubisz kobiet.


@CrystalMaiden28: To feministki nie lubią kobiet bo na każdym kroku starają się udowodnić światu że są gorsze, głupsze, mniej zaradne i generalnie potrzebują specjalnego traktowania niczym upośledzone dzieci.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: załosne jest to jak grają na emocjach, zamiast zatrudniać naukowców czy inżynierów to wyrpowadzają rozpłakaną dziewczynkę żeby zrobić szopkę. żal. @CrystalMaiden28: czy jak ty nie lubisz jakiegoś polityka polityka, to ktoś tłumaczy cię, że nienawidzisz mężczyzn ? jesteś upośledzony/upośledzona ? bo takie gadanie na to wskazuje
  • Odpowiedz