Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, jakim trzeba być tłustym ignorantem, gdy jedzie się do takiego fajnego kraju jak Rosja, olewa całkowicie architekturę i historię (z tłuściochem to trochę wiadomo, wszak sam mówi, że stara budynki, bleee, ale nowe ze szkła super - przypominają mi się Chiny - biedy nie ma, bo są drapacze chmur, a oni tylko po centrach miast, więc tfu, propaganda, tfu!), ale przede wszystkim olewa miejscową kuchnię - żre się steki (które można dostać wszędzie na świecie, a z tego co kojarzę, to Rosja jakoś nie słynie ze steków), burgery, napycha pod korek w sieciówkach (!), a teraz do żarcia wybiera się kubańską (!) knajpę a je dodatkowo żarcie typowo hiszpańskie. No #!$%@?, przepraszam, ale pod deklem nie można mieć po kolei.
#mocnyvlog #bebzunlogic #spaslyknur
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dochodzac z nudów pod skraje gorących aż zajrzałem w tag ( ) Kiedyś go tam obejrzałem, miał parę fajnych filmików (np o krotkofalowkach), ale odkąd zaczął pajacowac skończyłem. A tu dramy opisy. Chłop jest prosty i co poradzić. Niebawem to się chyba będzie pod patostreamy łapał ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kirkas:
Ogólnie każdy robi to co chce. Nie mam za źle, że gruby nie chodzi do muzeów itp. ale no jak mnie #!$%@? kiedy marudzi jak małe dziecko, że grupa chce robić coś innego niż on. Bo jak można chcieć zwiedzać!!!
  • Odpowiedz