Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
To wszystko jest złe.
Nie powinno mnie tu być. Powinnam być w pracy po drugiej stronie województwa. Mimo to wszyscy przychodzicie do nas, młodych ludzi po memy? Jak śmiecie!
Ukradliście moje marzenia i odebraliście mi smak życia pustymi słowami, a mimo to jestem jedną z tych co miały szczęście (własny samochód).
Ludzie cierpią. Ludzie marzną na przystankach. Rozwalają się całe rozkłady autobusów na buspasach na Grabiszyńskiej. Jesteśmy na początku masowego napływu Ukraińców, a jedynie, o czym potraficie mówić, to fotki kotka Wrocka i bajki o niekończącym się rozroście taboru. Jak śmiecie!?
Od ponad 30 lat na świecie kupują tramwaje niskopodłogowe. Jak śmiecie się od nich odwracać?
Przychodzić tu i mówić, że robicie wystarczająco, gdy niezbędnej polityki i rozwiązań wciąż nie widać w zasięgu wzroku? Mówicie, że słyszycie nas i rozumiecie pilność sprawy podczas spotkań z prezesem MPK. Ale bez względu jak wściekła i smutna jestem nie chcę w to wierzyć.
Bo jeśli naprawdę rozumiecie powagę sytuacji i wciąż nie podejmujecie działań, to jesteście źli, a w to nie chcę wierzyć!
Zredukowanie ruchu samochodowego o 50%
daje o 50% więcej szans, że tramwaj się wykolei i związane z tym ryzyko, nieodwracalnej reakcji łańcuchowej będącej poza ludzką kontrolą. 50% być może jest do zaakceptowania dla Was, Ale te punkty nie uwzględniają Mas Krytycznych w każdy piątek, ciagłych spóźnień autobusów, ogrzewania ukrytego pod siedzeniem 11 działającego w upały czy też aspektu niesprawiedliwości społecznej.
Oparte są za to na założeniach, że wasze MPK będzie wysysać z ulic setki miliardów ton kierowców za pomocą komunikacji publicznej, które ledwie istnieje.
Więc 50% ryzyka jest po prostu dla nas nie do zaakceptowania. Dla nas, którzy będą musieli żyć z konsekwencjami.
By mieć 69% szans na zwiększenie korków na ulicach, Wrocław miał do 2018 r. dopuścić do 420 wykolejeń. Dziś ta liczba zmalała do mniej niż 350 wykolejeń.
Jak śmiecie udawać, że da się rozwiązać za pomocą tymczasowych remontów i i jakimiś trzygodzinnym i konsultacjami z szefem MPK.
Przy dzisiejszych wykolejeniach pozostały "budżet wykolejeń" zniknie kompletnie za mniej niż 8,5 roku. Dzisiaj nie będą tu przedstawione żadne rozwiązania czy plany zgodne z tymi liczbami, ponieważ te liczby są niewygodne. A prezydent jest wciąż niedojrzały, by powiedzieć jaka jest prawda.
ZAWODZICIE NAS! Ale kotek Wrocek zdaje sobie sprawę z waszej zdrady. Oczy kotka są zwrócone na was. Jeśli wybierzecie, by go zawieźć taborem MPK, nigdy wam tego nie wybaczy.
#wroclaw #pasta #mpk #kotekwrocek
panna_aparatka - To wszystko jest złe.
Nie powinno mnie tu być. Powinnam być w pracy ...

źródło: comment_Wi7o3AOLUrA4C1zYmZD6H1p79EcIGFxM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz