Wpis z mikrobloga

Przeglądnąłem oceny na temat pracy w PKO BP. Po przeglądnięciu nie dziwi mnie wcale brak sprzeciwu wobec wymuszaniu uśmiechu w miejscu pracy (poprzednie znalezisko):

PKO BP: Afera wymuszonego uśmiechu - dlaczego pracownicy milczą

"Absolutny brak szacunku do pracownika, ponizanie, zastraszanie. Negatywna atmosfera w pracy." - to jeden z komentarzy opisujący miejsce pracy w PKO BP.

#polska #honkhonk #pko #afera #ciekawostki #4konserwy
Pobierz Enviador - Przeglądnąłem oceny na temat pracy w PKO BP. Po przeglądnięciu nie dziwi m...
źródło: comment_Q6wvgWTEd7EDXmgJhYFHf4Uz425l538D.jpg
  • 52
@Dpdp: już tłumaczę bo zadzwoniłem do koleżanki żeby potwierdzić jej słowa. Przez sąd dłuższy czas szefem oddziału kredytu w był jakiś Hiszpan Generalnie facet jeszcze dobrze zorientowany w środowisku który był odpowiedzialny za tworzenie celów i generalnie zarządzanie całym tym działem w 2013 roku w końcu go wyrzucili i przyjęli kogoś innego na jego miejsce ten departamencie działy się cuda łącznie z zwalnianiem za krzywy uśmiech. Obecnie jest odpowiedzialna za to
@Dpdp: luzik, też o tym nie wiedziałem bo generalnie to nie moja bajka Ale któregoś nie przyszła zapłakana właśnie z tego powodu... to o czym opisuje autor wpisał trwa już od dobrych dwóch lat w tej chwili nasila się bardzo. Główny nacisk jest kładziony na już nie obrót tylko na nowych klientów Bank mam generować zysk to oczywiste ale w tej chwili liczy się dywidenda wypłacana do Skarbu Państwa ma to
Mi nie przeszkadza oznaczenie. Troche i fo do glowy wpaslo. Co do tematu zawsze staram sje byc radosny w pracy, bo latwiej sobie tal radzic ze stresem. Rok temu zakladalem konto w PEKAO gdyby facetka sie nie usmiechala, pewnie mial bym to gdzies, bo ogolnie zalezy mi na szybkim zalatwieniu spraw. Jednak gdyby nie byla mila, chyba z wlasnej serdecznosci mam nadzieje, to jako kilent bym to zapamietal. Rozumiem budowanie wizerunku firmy,
@Dzieban: szybkie zerknięcie na Twóje konto jeszcze bardziej mnie rozbawia niż Twój powyższy komentarz. Skad ta frustracja? Poniżej kilka cytatów z Twojego konta:

nie zesraj się

lekcje odrobione?


sosy zrobione lewaczyno?
@Enviador: Wiedziałem, że wejdziesz na mój profil jak ostatni idiota i bolszewik. Odnieś się do tego że po prostu jesteś łasym na atencję bordo atencjuszem bo nie o mnie mowa. I puknij się w ten pusty łeb zanim wejdziesz na czyjś profil bo ja swojego się nie wstydzę.