Wpis z mikrobloga

Ehhh wytłumaczcie mi jak to jest.
Poznałem przez #tinder pierwszy raz dziewczynę bardzo spoko się pisało więc po pewnym czasie się spotkalismy. Myślę że wyszło super, mi się podobało a ona też mówiła że super się bawiła.
No to po pewnym czasie spotkaliśmy się jeszcze raz no i mega fajnie się gadało ja czułem się swobodnie przy niej ona przy mnie, smieszkowalismy i takie tam.
No wszystko ładnie pięknie ale po spotkaniu tak jakby inaczej odpisywała półsłówkami a teraz nagle cisza. Nie wiem co Ja źle zrobiłem. Wszystko fajnie idzie i nagle bez większego powodu taka zmiana (,)
#rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie
  • 13
@Anywhere: Właśnie o to chodzi, że w rozmowie pisanej trudno zachować ramę. Niewinne pytanie: "widzę zmianę w twoim zachowaniu, o co chodzi?" w komunikatorze brzmieć może tak, jakby Autor stawiał się w pozycji niższej tego, komu zależy bardziej. A to - jeśli trafił na typową laskę - już go skreśla.

Z kolei podczas rozmowy na żywo można dodać postawę, ton i zachować zimny, obojętny stosunek łatwiej. Można pokazać wartość i pewność
@laxmanCR7 ja bym nie odczytała wtedy kogoś, jakby był na niższej pozycji, ale pewnie każdy ma inaczej. Mówię tylko z mojej perspektywy.

Tak samo z pdf-ami i forami na temat tego co siedzi w głowach kobiet to każdy człowiek jest inny i chyba nie warto się kierować, tak samo jest z wami facetami ;)
@Anywhere: Pozwól, że użyję poręcznego porównania: wszyscy ludzie mają to samo oprogramowanie, natomaist co kto ma na pulpicie - tu już może dochodzić do pewnych róznic. Ale sedno jest to samo. Badania nie pozostawiają złudzeń: standardy urody i poprzez to w pewnym sensie poządane cechy charakteru są obiektywne.

Nie chcę sie kłócić, ale bardzo ostrożnie - pewnie z cynizmem - podchodzę właśnie do stwierdzeń, że każdy człowiek jest inny. Doświadczenie podpowiada