Wpis z mikrobloga

Murki spod tagu #rower
Po ostatnim spotkaniu z owadem, który dał radę trafić pomiędzy okulary korekcyjne a twarz czego efektem było wyciąganie jego pozostałości spod powieki stwierdziłem, że czas jednak wrócić do dedykowanych okularów pod rower. Szukam czegoś większego (jak jawbreakery) ale z możliwością instalacji korekcyjnych. Pierwotny wybór padł na Defendery od Projektu Rudego ( ͡° ͜ʖ ͡°)-, ale chętnie rozważę co ma konkurencja. 100% Speedcraft? Nie widziałem do nich wkładek na korekcje. Oakleyów nie chcę.
  • 14
@przepelnieniebuforu: ja w tej cenie kupuję rower, a okulary to zostawiam w domu, bo szkoda porysować jak wywalę się na gupi ryj.
BTW, polecam te soczewki jednak, dyskomfort jest przy zakładaniu i trochę przy noszeniu, ale nieograniczona oprawkami wizja i brak napięcia mięśni twarzy utrzymującego okulary na nosie... warto.
@wykopyrek: Nie zabraniam Ci kupować roweru w jakiejkolwiek cenie sobie nie zamarzysz, tak samo jak nie zaglądam do portfela kolarzom na trasie czy dowolnym ludziom spotkanym w życiu. Soczewek nosić nie będę, chcę kupić okulary. Nie chcę chińszczyzny, podałem przykładowe modele, żeby była referencja. Naprawdę nie potrzebuję rad na zasadzie "nie bierz okularów", bo nawet jak będę jeździł w soczewkach to i tak je ubiorę.
Odpowiednio dobrane nie spadają z twarzy.