Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Szkoda, że te oceny nie są podzielone na to z jakiego rodzaju ubezpieczenia ktoś wydaje opinię :) ale jak widać po Tobie Mirku nieważne w jaki spośób jest oceniana firma... bo liczy się ocena :D
@Rabusek: Przykład z życia wzięty. Robisz szkodę z oc sprawcy, bierzesz fakturę na swoją firmę i jeżeli używasz auta do celu mieszanego to rozliczasz 50% vatu od kosztów.
Dostajesz fakturę od ASO i płacisz im 50% vatu od faktury (co się opłaca, bo cała faktura i ta połowa vat to twój koszt, a koszty wiadomo być muszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i wtem wchodzi PZU które
@Rabusek: Odebrałem swoją mazde 3 w skyactiv-x w piąteczek, brałem ubezpieczenie w pakiecie dilerskim w Generali (było najtańsze - 4k/rok, pytałem które lepsze to powiedziano mi ze wszystkie takie same bo to dilerskie pakiety, więc mają to samo). Nie wiem jak z ratami bo płaciłem za rok z góry. Brałem też GAP na cały okres leasingu - fakturowy, więc płatny z góry za cały okres.
@Rabusek: o ku$@&. Rzeczywiście ta firma ma ponad 4,5. Co za rządowa propaganda. Tak samo jak filmik o ppk miał 100k wyświetleń. PZU TO NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ MIAŁEM STYCZNOŚĆ
@eXorcist: mi dealer powiedział ze ta kwota jest stała, ewentualnie mogą dojść inne TU :)
@Rabusek: nie zauważyłem żadnych drgań, jedyne co mnie czasem dziwi ale to podejrzewam jakoś poprawią (pewnie software'owo)... jak się hamuje autkiem i auto uznaje że wyłączy silnik (stop-start) jeszcze w trakcie tego procesu (odzyskiwanie energii z hamowania) to jak ktoś lubi hamować tak modulując siłę nacisku nogą to czasem auto zdąży się wyłączyć na ułamek