Wpis z mikrobloga

@njeee:

Cugowski:

George znów nie ukończy wyścigu. W barierze na VSC. What? No jednak ma coś do nauczenia jeszcze.

Jeśli więc brytyjska propaganda będzie powtarzała, że to RK ma punkt bo miał takiego farta, to druga część prawdy jest taka, że George zdobyłby punkt, gdyby nie popełniał błędów. Tyle w temacie.


I jeszcze to 'TYLE W TEMACIE' xDD co oczywiscie zamyka dyskusje, potem jak zwykle sie musi tlumaczyc z tych wysrywów
@MrDolar: Ty nie ale autor tego wpisu już tak. To do niego odnosił się mój pierwszy wpis, po prostu zawiewa lekką hipokryzją. Każda z wymienionych osób żle oceniła sytuację po czym zdali sobie sprawę ze są w błędzie. Wliczając w to Pana redaktora, który zupełnym przypadkiem umknął OPowi ¯\_(ツ)_/¯
@njeee: Ktoś tu chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Napisałam komentarz na gorąco, że "jeżeli" doszło do awarii hamulców, mogli też z tego powodu ściągnąć i Roberta. Nie napisałam, że tak było i naprawdę nie życzę sobie takiego pisania o mnie, bo tak jak wspomniał @smutny_kojot wczorajsze Wasze pisanie tutaj spowodowało mocniejsze słowo pod moim adresem i na to jest paragraf.
@RoksanaCwik: Większość gniewnych to są dzieciaki, które dorwały się do głosu i nie potrafią tak naprawdę w odpowiedni sposób skorzystać z wolności wypowiedzi. Mylą im się strony i wrogowie, a na gorąco wygadują totalne głupoty. Williams wczoraj odwalił straszną manianę i każdy, kto ma trochę rozumu i jest przyzwyczajony do jakichś standardów, najpierw szukał w głowie logicznego wytłumaczenia tej sytuacji, bo nie zakładał, że prawda jest aż tak smutna. Sam jestem