Wpis z mikrobloga

W moim mieście ( #pabianice ), gdzie działa lokalne kino (od 93 lat) uruchomił się Helios. Co zabawne, niedaleko siebie, bo 500 metrów. Miasto ma 65k mieszkańców, więc wiele osób zadaje sobie pytanie czy jest w ogóle potrzebny, szczególnie, że 15 km jest kolejny Helios w #lodz . No ale od początku była walka. Najpierw Helios ogłaszał się, że będzie PIERWSZYM kinem w mieście. Jak ludzie mu zaczęli to wytykać, to ogłasza się NAJNOWOCZEŚNIEJSZYM kinem w mieście.
Teraz drugie kino odpowiedziało takim memem na swoim profilu na fb xD xD xD
#heheszki
Pobierz poop - W moim mieście ( #pabianice ), gdzie działa lokalne kino (od 93 lat) uruchomił...
źródło: comment_r2Va9Ni4OFx0Nw8ExLiVaLqkIZMTmFaO.jpg
  • 59
@poop: ten mem to najlepsze co spłodził fanpej "Czy tramwaj 41 działa?" XDDDDDDD

Trzymam kciuki za Tomi. W Tkalni od otworzenia nadal nie byłem, za to w Porcie już kilkukrotnie. Nie czaję nadal fenomenu. No i witam tłumnie zgromadzonych pobratymców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poop: sentyment, lokalny patriotyzm, a prawda jest taka ze nowe kina projektuje sie i buduje inaczej przez co sa i wygodniejsze i klimat majal znacznie ciekawszy. Znak czasow i tyle, tak samo jak nie mozna siedziec cale zycie w 100letniej niemodernizowanej kamienicy (nie chodzi mi o malowanie scian).
U mnie w miescie identyczna sytaucja jak u Ciebie, ale to male kino nadal dziala (bo nalezy do miasta), poza tym sa po
W Toruniu jak powstalo Cinema City i potem drugie w galerii to wszystkie kina padly a bylo z 8 kin w latach '90. Dziala tylko kino z ambitniejszym repertuarwm w centrum kultury ale jest dotowane z miasta.Dzieciarnia i szkoly no i weekendy to jest glowny target kin. Multipleks dla wielu jest tak jak galeria atrakcyjniejszy.
@splndid: Ja to nie wiem jak można się Tkalnią jarać :/ 6 sklepów na krzyż, do dużej część wejscie z zewnątrz, więc jak pada leje ci na głowę, okrojona oferta, a jedyną logiczą gastronomią jest Kaufland naprzeciwko xD. Więc nie polecam 2/10 bo się przeszłam :c
@poop: @qmox: @Hababubu: @Bertezyt: @ogorkikiszone: Chyba jesteście niepoważni. W TOMI bilet 21 zł, w Heliosie 27,50 zł w najdroższej opcji weekendowo-świątecznej. Wolę dopłacić 13 zł za dwa bilety niż siedzieć w starym, śmierdzącym budynku, z ekranikiem wielkością i jakością jak z projektora w domu, na niewygodnych, ciasnych fotelach. Byłem na dwóch filmach jednego dnia dwa miesiące temu i myślałem, że mi kręgosłup eksploduje. Helios odwiedziłem kilka tygodni