Wpis z mikrobloga

@sultanomarino zapytam bo mnie to ciekawi :) jak to jest ze autobus czworka (wczesniej 14tka po tej samej linii) dzien w dzien sie spoznia okolo godziny 16tej?

Dokladnie na trasie z centrum, na slonecznym stoku na witosa powinien byc na przystanku o 16:07, a jest zawsze o 16:13. 14tka tez o tej godzinie w tym miejscu miala te same opoznienie

Tzn nie chce pytac czemu sie spoznia (16 to godzint szczytu, wiec pewnie korki) ale czemu to nie jest brane pod uwage przy ukladaniu rozkladu? Takie spoznienie na tej linii jest co najmniej od roku, nie wazne czy zima czy lato. W miedzyczasie zmieniaja sie rozklady na wakacyjny, potem na rok szkolny, a caly czas w rozkladzie jest ze ma byc o 16:07 a jest 16:13 lub w okolicach :) jeszcze nigdy nie widzialem chyba czworki/czternastki w tym miejscu na czas

Da sie to jakos do was zglosic?

#bialystok
  • 5
  • Odpowiedz
@konradk: BKM ma kompletnie #!$%@? na jakiekolwiek sugestie, radny pisał pismo ws. opóźnień i #!$%@? rozkładów, mój ziomek pisał pismo dot. tras i rozkładów i co na to UM odpisało? W wielkim skrócie "Panie daj nam pan spokój my sami wiemy co robić". Oni są najmądrzejsi na świecie a te maile i adresy na sugestie są #!$%@? warte...
  • Odpowiedz
godzina 15:20-16:00 wszystkie autobusy które jadą przez ulice Lipową (przystanek nowy swiat) maja opóźnienia 10-25minut, spowodowane korkami :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zjem_Ci_nos: XDDD przypomniałeś mi jak chciałem napisać skargę na kierowcę - długo szukałem odpowiedniego adresu email, bo wiadomo ile to różnych spółek, w końcu znalazłem odpowiedni, z oficjalnej strony. Piszę i piszę, w końcu wysyłam - zwrotka "nie ma takiego adresu". XD
  • Odpowiedz