Wpis z mikrobloga

@piotrulos: Zgadza się, też teraz przeglądam konkretne newsy na spokojnie - wtedy pisałem w trakcie konfy :)

Kurde kosmiczne rzeczy pokazali, Surface X jest niesamowity, Neo i Duo tak samo choć mam dylemat czy ten cały Windows 10X nie będzie porzucony, czy to będzie realnie rozwijane, czy inni producenci to podłapią. Jestem w stanie uwierzyć że jeśli aplikacje PWA staną się normą to na tym najmniejszym czyli Duo porzucą Androida. Zobacz
Saeglopur - @piotrulos: Zgadza się, też teraz przeglądam konkretne newsy na spokojnie...

źródło: comment_yp8QWOVDnxvpxfkSYEnPrdUVZPzCiDR3.jpg

Pobierz
@Saeglopur: Wydaje mi się że 10X nie będzie porzucony, nadal będzie wspierać win32 więc nie upadnie jak RT.
Jeżeli chodzi o PWA to słabo idzie rozwój, niby można szybko stworzyć aplikację ale jakoś nikt tego nie robi, a wsparcie ogłosili dawno, szczególnie edgeHTML napędza PWA, który nie będzie już rozwijany a z tego co pisali nie mają w planach na razie wprowadzania edgium do aplikacji sklepowych.
szczególnie edgeHTML napędza PWA, który nie będzie już rozwijany a z tego co pisali nie mają w planach na razie wprowadzania edgium do aplikacji sklepowych.


@piotrulos: 100% będzie PWA na Chromium przerzucone w najbliższych aktualizacjach W10 klasy Redstone czyli tych 'dużych' półrocznych.
Ale zauważ że np ten mój przygład z mapsami wyżej to jest Chrome, w Chrome zainstalowane Maps i przypięte na pasku. The Verge obok na pasku u mnie możesz