Wpis z mikrobloga

#nauczyciele #strajknauczycieli #szkola #polska Chyba będę wyjątkiem sądząc po komentarzach wszystkich na wykopie którzy wypowiadają się na temat #strajkwloski nauczycieli.
- szkołę średnią skończyłem 11 lat temu
- od połowy podstawówki do końca liceum jeździłem na wycieczki szkolne i zielone szkoły, bardzo miło to wspominam.
- w moich szkołach było wiele zajęć pozalekcyjnych i po lekcjach gdzie zostawali nauczyciele (ja chodziłem na sportowe)
- wycieczek terenowych była cała masa, nazywało się to albo marsz pieszy albo rajd (wszystkie w soboty lub niedzielę) po kilka godzin
- super wspominam wypady pod namioty które były w podstawówce organizowane razem z ZHP jak i również biwaki wakacyjne
- parę razy zdarzyło się, że po lekcjach szliśmy do kina na jakiś film (oczywiście za opłatą)

Za te wszystkie rzeczy żaden z nauczycieli nie dostał grosza. Nie wiem gdzie Wy się uczyliscie, że tego nie było ale chyba na dalekiej Rosji, chociaż wątpię bo i tam aktywność jest dość duża jeżeli chodzi o nauczycieli i ich zaangażowanie . Każdego roku pod koniec szkoły jeździłem na wycieczki a zimą jeździliśmy od wielu lat do Zębu koło Zakopanego. Jeżeli Wy nie jezdziliscie i uważacie że takich wycieczek nie było to albo się zupełnie nie interesowaliscie jakąkolwiek integracją albo Wasi rodzice mieli to w dupie i Wy powielanie ich schemat w waszym nędznym , prymitywnym, przesiąkniętym roszczeniową postawą, zgniłym, nieciekawym, pustym, prostackim, żenującym, bezcelowym życiu. Albo, jesteście już tak zindoktryzowani przez to chore Państwo, że kłamiecie w żywe oczy i w dodatku za darmo. Mam w Was wywalone, róbcie dzieci, jak najwięcej żebyście potem żałowali im na wycieczki czy aktywności tak samo jak Wam żałowali Wasi rodzice.

A do Was drodzy nauczyciele, powodzenia i wytrwałości, aby skowyt prymitywnych ignorantów nie zaburzył Waszej misji, chęci i zapału. Powodzenia w wychowywaniu dzieciaków którzy za kilka lat, tak samo jak Ci o cenie będą na Was pluli, wyzywali Was, zarzucali Wam jakieś głupoty. Jestem z Wami i miałem wielu wspaniałych nauczycieli dzięki którym w jakimś stopniu jestem takim człowiekiem jakim jestem oraz jestem tu gdzie jestem. Nie słuchajcie ich, plują jadem.

I jeszcze jedno do wszystkich. Idźcie zagłosować na PiS i zniszczcie tą Polskę, która była budowana przez wiele lat krwią Waszych dziadków. Oddając ten głos miejcie przed oczami wszystkich którzy oddali życie abyście mogli ten głos oddać. Nie jest jeszcze za późno abyście mogli wpisać w google i poczytać, czym jest inflacja, gospodarka, podatki, korupcja i jak to się skończyło w Wenezueli.

Dzięki i nara, do zo za 3 lata jak nie będziecie mieli co do ryja włożyć bo nikt nie będzie chciał Was zatrudnić na prostych stanowiskach bo jak to mawiał klasyk, jesteście chja warci a napewno nie 4 tysie brutto.
  • 2