Wpis z mikrobloga

Wracam z wypadu do UK. Na lotnisku w #krakow odpalam aplikację #freenow patrzę stoi Pan taksówkach z logiem freenow na samochodzie podchodzę do niego mówię, że zamówię a on od razu sobie kliknie. Gościu mnie zwyzywał, że o 22 spod lotnika to on "lajtem" nie jeździ bo się nie opłaca i kazał mi spierd*lać, a ja nawet nie wiedziałem, że aplikacja ma tańszą i droższą wersję taxówki. Powiedziałem mu, że okej w takim razie zamówię Ubera zwyzywał mnie jeszcze bardziej. ¯\_(ツ)_/¯

Na lotnisko w UK do luton podwoził mnie hindus w turbanie, który dla mnie nie jest codziennym widokiem i na początku dziwnie się czułem co po prostu było błedem spoko ziomek jeszcze okazało się, że jego córka ma męża Polaka zbiliśmy pione i każdy zadowolony, a tu wracasz do królestwa lechitów i od razu każą Ci spierd*alać

#krakow #uber #freenow #taxi #uk
  • 70
@Krowa_i_kurczak no to po uj jest w tej aplikacji skoro nie chce z niej korzystać? Niema obowiązku pracy a skoro już taką wybrał to pasowałoby ją wykonywać bez fochow. #!$%@? mnie interesuje jego prowizja, ja i tak zapłacę tyle ile apka naliczy. Wtf
@Krowa_i_kurczak: Dane podawane przez PIH które masz w artykule to jest wyznacznik statystyczny.

Polacy. To. Brudasy. Zmierz. Się. Z. Faktami. XDDDDDDDDDDDDDD

A ty najpewniej dokładnie jesteś takim samym brudasem tylko próbujesz tu zgrywać i zwalać winę na innych. Idź się umyj.
@Krowa_i_kurczak: czy ty nie kumasz że nawet nic nie kliknałem jeszcze w telefonie a gościu mnie do jednego wora z wszystkimi wrzucił? - poza tym zawsze wychodziłem z przeświadczenia że jak ktoś stoi i czeka na zlecenie to chce zarobić i miałem prawo podejść zapytać.

Dam sobie rękę uciąć że masz wąsa i jeździsz taxówką, bronisz swojego zawodu. - tylko przez to pokazujesz jakimi amebami są osoby wykonujące twój zawód, bo
@GitMerge: Nikt nie ma ochoty dzielić się z posrednikiem kasą. Jeśli zamawiasz z apki to uczciwe jest że free now pobierze za to prowizję. Ale Ty podchodzisz do typa i mówisz, że chcesz coś tam klikać, a on nie wiadomo w imię czego ma za to płacić prowizję. Było wsiadać i poprosić o rachunek i już.
@GitMerge: w każdym kraju w którym byłem taxi to HIV i bardzo często zdarzało mi się że późną porą, albo właśnie na lotniskach, odmawiali jazdy na licznik, tylko ugadana kwota, oczywiście zawyżona x2. Najczęściej w Azji jak widzą białasa, ale w innych "cywilizowanych" krajach też oszukują na maksa. Nie mam szacunku dla tego zawodu.