Wpis z mikrobloga

@Thachi tak, zgadzam się. To jak palilem fajki dać komuś jedna raz na jakiś czas, albo czestowac jak zapomniał raz na jakiś czas nie licząc że jak se kupi to odda. Ale dawać cały czas, bo on pali tylko jak go ktoś poczestuje to już przesada. To trochę jak ktoś z kimś jeździ do roboty cały miesiąc to też bez jaj niech płaci. No ale raz na miesiąc to niech nie płaci
@achaseek: Jeśli go boli dupa o to, to jest sam sobie winien że traktuje dziewczynę jak księżniczkę, a wie że nie ma na co liczyć czyt. frajerzy się za darmo. A jeśli nie ma bólu dupy tylko wzdrygnął ramionami no to wpis tylko po plusy.
@svickova: Zawsze bawi mnie ta - udawana lub najczęściej nie - naiwność kobiet. Jasne, sporo ludzi jest życzliwych sami z siebie, sporo nie ma asertywności by np. odmówić, kiedy ktoś poprosi o podwózkę. Normalna sprawa. Jednak jeśli ktoś dyma po tym świecie trochę dłużej i nie ma klap na oczach, to pewne rzeczy nie powinny go dziwić. Jeżeli widzę jakąś nawet spoko dziewczynę w pracy i co drugi współpracownik zaprasza ją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@bezbekpol: No to już jest niestety wasz problem, jeżeli wydaje wam się, że ruchanie to nagroda, którą dostaje się za bycie miłym. Jak ci się ktoś podoba, to zapraszasz go na randkę, a nie zbierasz punkty w programie lojalnościowym bycia miłym, które po osiągnięciu jakiegoś limitu można wymienić na seks.
Faceci niby chcą mieć wszystko wprost, ale ja mam się domyślać, kto jest akurat miły a kto chce zaruchać? Z takimi,
chciałbym, żeby mirki się kiedyś nauczyły, że rozmowa, podwiezienie, albo wspólne piwo, to nie jest preludium do ruchanka, ślubu i dzieci,ale oni i tak się nie nauczą.

@Fafnucek: Bo to trzeba uzupełniać tym co powinni robić.
@Fafnucek: No to po #!$%@? korzystaja skoro wiedzą po co je młody napalony samczyk zaprasza? Czyli one mają korzystać do woli z naiwnosci i slabej natury faceta ale gdy ten ma tylko jakiekolwiek "OCZEKIWANIA" to "hehe podwozenie nic nie znaczy"
@Fafnucek: kurde moze Cie to zdiwi ale tak ;D odmowie. Nikt nie daje pieniedzy za darmo. Tak samo jak podjedzie do mnie taxi i powie ze dzisiaj kurs za darmo (zanim dojade na miejsce). Ponadto umowmy sie, widac dokladnie kiedy betka ślini się na jakas panienke. Ona tez to pewnie wie i wykorzystuje sytuacje. Gdyby mu nie ppwiedziala kolezanka ze gra z nim w #!$%@? to myslisz ze by skonczylo sie