Wpis z mikrobloga

@Harmonia: jak masz misje utrzymywac czyjes dzieci ze swoich srodkow to twoja rzecz nie tego tyczy moj wpis
opieka nad sierotami nie jest frajerstwem

frajerstwem jest opieka nad samotna matka ktora swiadomie podjela decyzje spierdoIenia sobie zycia i szuka frajera do podzialu tego spierdoIenia

proste
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Miałem kiedyś 2-miesięczny epizod z samotna matka z jednym bombelkiem. Nie polecam. Zawsze bedziesz na drugim miejscu, bo na pierwszym jest dziecko. Jak lozysz na nie kasę to jest ok, jak próbujesz wspolnie wychowywac i zabrać głos to nagle juz nie Twoje dziecko. A najgorsze były nieustanne porównania do bylego partnera, on zawsze będzie siedzial w jej glowie bo to on miał byc tym jedynym, Ty jestes w jej oczach tylko zastępcą.
@Homodoctus @retzev: Myślałem, że te wszystkie opowieści o związkach z samotnymi matkami są trochę wyolbrzymione, ale jednak. Mam znajomego, bardzo pracowity i ogarnięty gość. Branża budowlana więc na brak zleceń i biedę nie narzeka. Związał się jakiś czas temu z laską w której kochał się jako nastolatek. Problem w tym, że laska już po nieudanym małżeństwie, oczywiście z dzieckiem. Wszystko pięknie pomieszkiwał u nich, pomagał we wszystkim, dziecko traktował jak swoje,
@Homodoctus: jak zwykle w życiu to zależy. Jak mąż zmarł/zginął to co zrobi jak nic nie zrobi, może jeszcze z niej być dobra żona. Może nie musi, trzeba uważać. Jak poszedł w tany, nie wiadomo kim jest itp. to wiadomo, ładowanie się na minę, omijać nie dotykać.
Każdy związek to wymiana coś za coś, nieważne ile poezji, piosenek i rozpraw filozoficznych ludzie napiszą na ten temat, to od zarania dziejów tak
@Homodoctus: Kiedyś myślałem, że skoro jestem po rozwodzie i mam dziecko, to niezłą opcją może być związek z rozwódką, która też na dzieci.

Jak ja się pomyliłem!!
Zerwała z mną, bo jej dzieci co najwyżej lubiłem, jak to stwierdziła. To miałem je kochać? Po paru miesiącach znajomości?

Oczywiście moje dziecko zawsze było problemem.

Nigdy, nigdy kobiety z dziećmi, szczególnie rozwódki. Odradzam to każdemu.

@BShKF: Mam kumpla w podobnej sytuacji, ale
W związku z samotna matka można odnaleźć szczęście. W piwnicy - nie


@Kowixx: haha chyba kpisz czlowieku :D
lepiej siedziec w piwnicy a kase co ma byc na bombelka #!$%@? na dziwki z roksy
ojcowie zastepczy sa tylko i wylacznie do dojenia z kasy niczego wiecej
dlatego wlasnie w zwiazki z samotnymi matkami wchodza nawet nie beta a samce OMEGA ktorych nie szanuja ani dzieci ktore utrzymuja a tym bardziej kobieta