Wpis z mikrobloga

No i niestety potwierdziło się to co napisałem w komentarzu do tego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to tak, mówił że może wybierze się do Krakowa tylko miał sprawdzić połączenia pociągiem do Krakowa po zakończeniu wczorajszego streamu będąc w hotelu w Pradze około 22:00 . Sprawdziłem - takowego dziś nie ma niestety Kraków - Praga , są jedynie jakieś powalone połączenia typu praga->(pociąg)-> ostrava albo bohumin (przesiadka na autobus albo kolej) -> wroclaw albo kato (przesiadka na pociag) krk i trwa to koło 7-8 godzin plus ewentualne opóźnienia. Dlaczego o tym wspominam? Otóż goblin był napalony na Wiedeń od samego początku, ciągle mówił o Wiedniu i komentował że to właśnie się tam wybierze. Wczoraj go ostro cisneli na czacie by jednak pojechał do Krk bo tanio, bo blisko, bo lepiej itp. Ice mówił że podróż do krk to 3-4h i chyba nie spodziewał się takich komplikacji przesiadkowych a jak wszyscy wiemy to wygodny typ i bardzo możliwe że odwidziało mu się odwiedzić kraków przez sam transport jak do wiednia miał dziś kilka połączeń bezposrednich bez zbędnych przesiadek na flixa o którym też pewnie nie ma pojęcia xD Zobaczymy jak to będzie póki co wątpliwa sprawa zważając na to jak słowny jest pan denino i jakie były rozległe plany co do rv tripa a co wyszło. Infografika - > https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_QICRxi4yVe8u4R6MmyACd1bWKu2t0D3U.jpg gdzie jest plan Ice-a na tripa (niebieska linia), a czerwonym zaznaczyłem to gdzie faktycznie zrobili przystanek po czym wrócili do Amsterdamu Gary , Kim , Tracksuit , Vexxed zakonczyli tam wycieczkę a Ice pojechał na własną rękę pociągiem do pragi na 3 dni.

#iceposeidon #cx #purplearmy #tracksuitandy #asianandy #sampepper #rvandy #ebz #sjc #patostreamy
#cxnetwork #hyphonix #scuffedjimcarrey #blade #tsa #tracksuitandy #tracksuit #bjorn #bjorntv #twitch #youtube
s.....y - No i niestety potwierdziło się to co napisałem w komentarzu do tego wpisu (...

źródło: comment_jimgoSK46PJIFW0n7u9ec4mm3lzyimZy.jpg

Pobierz
  • 6