Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Jestem prosta różowa. Trochę hehe przegryw, bo gierki, komiksy, mango, książki, herbata i kocyk, a trochę wygryw bo #rozowypasek wiadomo nie może przegrać xD
Ale lubię czasem wyjść na miasto i się zabawić. Co prawda zdaje sobie sprawę, że te szare szczurki pozamykane w swoich piwnicach #!$%@? ze mną by się mogły dogadać, ale co z tego skoro dynamiczne, wygadane i wiedzące co chcą od życia oskarki są bardziej pociągający od leniwych bułek z #przegryw ? I tak sobie myślę, że z jednej strony fajne te oskarki, ale nie nadają się do niczego poza szaleństwem, a z takim #przegryw mimo, że wiele rozmów mogłoby nas łączyć w końcu bym się zanudziła. Takiego to nawet do pubu nie wyciągniesz, bo zacznie plakac że ma krzywy zgryz, zakola i metr sześćdziesiąt w kapeluszu, a do tego boi się tłumów i ma nadpotliwość. Nawet drinka w domu pewnie nie wypije, bo antydepresantów i witaminy c to nie wolno mieszać z alko XDD
Za młoda jestem, żeby się ustatkować przed 30 w związku opartym wyłącznie na siedzeniu w domu i leczeniu kompleksów mojej gorszej połówki xD

Dlatego każdego bez wyjątku wrzucam do mitycznego #friendzone i dobrze jest wtedy.
Choć samej też trochę smutno, no ale nie będę brać sobie kogoś tylko po to, żeby mi zapchał dziurę... znaczy w serduszku. Jak żyć panie Białkov?
  • 32
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Meitantiev: Ja jestem tylko prostym chrzescijaninem, ktory nie uznaje czegos takiego jak kobieta dajaca dupy wlasnie komu popadnie bez wzgledu na to ile z nim jest, o ile ten ktos nie jest jej pierwszym i jest jej mezem. Scrolluj dalej.