Wpis z mikrobloga

@Maly_bialy_obloczek: Związek nie powinien opierać się na takich chwiejnych emocjach, jeżeli one mają na ciebie taki wpływ to mogą z tego wyniknąć różne problemy. Więc po prostu poczekaj i sprawdź czy się nie uspokoisz z czasem, skoro mówisz, że już wszystko z nim przegadałaś i wszystko jest wyjaśnione
  • Odpowiedz
@Thachi: jestem za granicą, potrzebowałam pomocy w kraju. Chłopak był jedyną osobą, która mogła mi pomóc, wymagało to od niego czasu (którego miał mnóstwo wolnego) i lekkiego wyjścia ze strefy komfortu. Odmówił, w wyniku czego mocno rozczarowałam inną bliską mi osobę i tego nie mogę przeboleć. A także tego, że chociaż prosiłam i wiedział, że to bardzo ważne odmówił. Choć ja dla niego potrafiłam rzucić wszystko by mu pomóc. Potem bardzo
  • Odpowiedz
Choć ja dla niego potrafiłam


@Maly_bialy_obloczek: Potrafiłaś w znaczeniu, że dawałaś mu do zrozumienia, że byłabyś w stanie czy po prostu: zrobiłaś to, pomagałaś mu, z dużym zaangażowaniem i też z wyjściem ze strefy komfortu - a on gdy teraz miał okazje nie odwdzięczył się tym samym?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maly_bialy_obloczek: to zależy od tego jakie on ma podejście do ciebie. Bo jeżeli mu przeszkadza że nie mogłaś na niego liczyć a on na ciebie tak, tylko dlatego że mu o tym dużo mówiłaś, a nie dlatego że faktycznie uważa że tak nie powinien - to wtedy twoje emocje chyba są w pełni uzasadnione i możesz mu tak powiedzieć. Ale ty mówisz że on cię przeprosił, więc jeśli zrobił to tak,
  • Odpowiedz
@Maly_bialy_obloczek: czasami w związku mogą bywac chwilę, że nasze odczucia co do partnera z jakiegoś powodu mogą ulec zmianie i czasem trzeba czasu by zaufanie - bo po prostu wydaje mi się, że Ty straciłaś do niego zaufanie - wróciło. Czasem dzieje się to samo stopniowo, czasem druga strona musi się ku temu postarać

Rozumiem, że obecnie przebywacie daleko od siebie, a to zdecydowanie sprawy nie ułatwia, bo jednak kontakt osobisty
  • Odpowiedz