Wpis z mikrobloga

@LubieSzaszylkiZLublina: Wiedźmin nie jest przeciągnięty? Ekhem... użyj wiedźmińskich zmysłów, zawróć, użyj wiedźmińskich zmysłów. Ok, lecimy dalej - weź zlecenie, zabij kilka mobów, użyj wiedźmińskich zmysłów a następnie udaj się po nagrodę. Pora na wątek główny - cutscenka, udaj się do punktu B, użyj wiedźmińskich zmysłów, wróć do punktu A, cutscenka i powtórz cały cykl od nowa. Czy wspominałem już o wiedźmińskich zmysłach?
@MartinCh: Dokładnie tak to niestety wygląda. Do tego śmieciowy content w postaci znajdziek pytajników, a takie rzeczy można robić lepiej np nagrane rozmowy w serii arkham czy kasety z muzyką w msg 5. Wiedzmin jest kochany za side questy, to, że każdy w miarę możliwość sprzedaje narracyjnie inną historię. Gdyby gra tego nie miała to zostałby nijaki gameplayowo tytuł, tak gdzieś na poziomie gier ubi, współczesnego bioware i bethesdy.
@xxxxyurek: IMO seria Batman Arkham jest lepszym RPG niż Wiesiek. Tam przynajmniej drzewko rozwoju ma jakiś wpływ na grę ( ) Wiedźmin to gra, która historią stoi. Fajne action adventure, ale momentami szlag mnie trafiał gdy musiałem łazić w tę i z powrotem. O ilości #!$%@?ów na mapie do odwiedzenia szkoda gadać, bo wspomniany już Batman by się ich nie powstydził.
@MartinCh: Wiedźmin niby historią stoi a podstawka trójki to totalna padaka i jak dla mnie to podstawkę ogrywa się tylko po to, by być już przyzwyczajonym do gry jak się gra w dodatki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ironlelele: przeszedłem i dla mnie rdr2 wcale nie był grą wybitną. Wręcz przeciwnie, pod koniec to się zmuszałem do przejścia tej gry do końca, szczególnie epilog. Cała gra nudna, pełno podróżowania, fabuła dobra, ale nie wybitna. Istnieje sporo zdecydowanie lepszych gier i rdr2 dla mnie to takie 6/10.
Gra jest #!$%@? nudna xd

Poważnie, na tv odpalasz automatyczną jazdę konną + kamerę filmową i podziwiasz widoki

zabierze dużo fajnych elementów i klimatu, z długich podróży mam najlepsze wspomnienia

@ironlelele: Czyli mówisz, że masz najlepsze wspomnienia z momentów kiedy 90% rozgrywki było bezczynnym patrzeniem jak pan bandyta #!$%@? na koniku? Jakby R* nie chciało sztucznie przedłużać gry to by po prostu dodali szybką podróż z jakimś RNG i tyle, wystarczy
@ironlelele A ja od zawsze na pc i nie wyobrażam sobie leżeć i w coś grać. Zagram z kimś w fife na konsoli to po 3 meczach mi się nie chce, a na pc mogę grać kilka godzin siedząc na krześle i jest git.
@MartinCh większość gier jest powtarzalna i to czy ten powtarzalny content jest fajny zależy czy chce się nam w to grać czy nie.

Gothic 2 Returning to skrajny przykład, gra rozwleczona na 150 godzin. Pierwsze 3 rozdziały się dobrze bawiłem, na czwartym zawsze kończylem i zaczynałem nowym buildem od początku. Niestety druga połowa G2R to mozolnie tłuczenie setek orków i nieumarłych bez praktycznie żadnych nowych wątków fabuły.

W gry open World mi