Wpis z mikrobloga

Hej, będę się streszczał. Zrodził mi się w głowie pomysł, by zebrać kilka osób, które znają jakkolwiek takie podstawy Pythona powiedzmy, ale jeszcze nie pracowały w zawodzie, i poprowadzić z nimi projekt tak, jakby to była faktyczna praca - Jira, taski, CI/CD, DevOps, workflow i tak dalej. Założymy sobie slacka i będziemy działać. Tak po prostu. Szczegóły w poście: Let's build a project together

Jakie mam do tego kwalifikacje? W sumie żadne xD, ale i tak mam ochotę coś takiego zrobić, czymś tam się podzielić, chociaż sam za dużo nie wiem. Cóż, jak wspominam czasy kiedy ja robiłem pierwsze projekty, to wiem, że chętnie bym wziął udział w czymś takim.

Ja sam pracuje w zawodzie od dwóch lat, programuje troszke wiecej. Obecnie pracuję zdalnie dla firmy ze szwajcarii i siedząc w domu mam za dużo czasu -> hence this post.

Jak będą jacyś chętni, to coś podziałamy. Jeśli nie, to oh well, trudno.
#naukaprogramowania
  • 10
@xetrov: podaj stawki bo jakie uważasz za polskie a jakie za szwajcarskie, niemniej jednak jak na wiek, wykształcenie i doświadczenie to absolutnie nei narzekam
@grskii: no to już zależy od tego co konkretnie robisz i z jakim doświadczeniem plus niekoniecznie musisz chcieć się dzielić zarobkami, chodziło mi o względne odniesienie typu +70% do polskiej, niezależnie czy byłbyś juniorem za 5k pln czy seniorem za 20k pln w Polsce.
@grskii: a to spoko, gratuluję w takim razie chociaż wciąż sporo przycinają na stawkach, z drugiej strony to takie win-win. Dużo szybciej dojdziesz do porządnego poziomu niż grzebiąc w polskich firemkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)