Wpis z mikrobloga

  • 3
@6aesthetic9: tak wyglądasz jak przeglądasz polskie przepisy
nawet nie chce mi się zaczynać że polska nie ma nawet własnych oryginalnych przepisów tylko kopie zagranicznych tak jak Schnitzel jako kotlet schabowy
  • Odpowiedz
@LubiePieski: dla mnie osobiście większość azjatyckich kuchni jest tak pikantna że nie jadalna, rozumiem jak może to komuś smakować ale w porównaniu z kuchniami europejskimi to nasze są o wiele bardziej zróżnicowane a w azjii co druga potrawa bazuje na ryżu lub makaronie xdd
  • Odpowiedz
@LubiePieski: To co teraz mamy nie jest zadna tam "Kuchnia Polska" tylko komunistyczne biedackie popluczyny.

Ciekawostka: Od lat wraca moda i odtwarzane sa staropolskie przepisy.

Polecam szczegolnie druga czesc filmu ta o jedzonku wlasnie.
Niedobry - @LubiePieski: To co teraz mamy nie jest zadna tam "Kuchnia Polska" tylko k...
  • Odpowiedz
@LubiePieski: każdy ma swoje jakieś danie które może jeść codziennie, ja tak mam z owsianką na mleku z masłem orzechowym, miodem i jogurtem, już mam streak 400 dni z rzędu xdd no ale whatever, bez sensu sie o to kłócić co lepsze ale dla mnie kuchnia azjatycka zawsze będzie słaba bo jest zbyt pikantna i nie ma tam żadnych ciast i serów xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Niedobry: sorki nie chce mi sie oglądać 20 minut filmu o polskiej kuchni jak mi sie spać chce XD
polskie dania są w większości skopiowane z innych kuchni tylko zmienione nazwy jak jak Schnitzel zmieniony na kotlet schabowy
  • Odpowiedz
  • 1
@LubiePieski
Ja nie wiem co wy do tej polskiej kuchni macie. Normalne chłopskie jadło boże, brzuch napełnia, kalorii dostarcza, nie żadne wykwintne gówno, ale dobre, smaczne byli.
  • Odpowiedz