Wpis z mikrobloga

musze prezesowi oddac jedno: w najnowszym sezonie uruchomil dodatkowy kontent.

1. KOPIOWANIE MENELICY:
a) tyranie jacy - tyranie marlenki
a.1 - "wyginasz do drawska!" vs "#!$%@? z tego mieszkania!"
a.2 - cytaty z uniwersum u2 ktore sam analus rzucal na streamie
a.3 - alkoholizm tematem przewodnim
a.4 - sranie przez gacie - rafatus juz dawno rozpoczal projekt szczania przez gacie. zesrac w sumie tez sie zesral.
a.5 - menelica uwiazana do papieza w tle i barki - rafatus znalazl sobie nowa mame, Matke Boską. czyli jazda na uczuciach katoli, madki docenia.

2. NOWOŚĆ! - obrażanie nie tylko wykopków, ale także donejtorów, widzów i reszte świata.

3. MITOMANIA - staly content, ale tym razem #!$%@? poza skale co pare sekund

4. OKLAMYWANIE WIDZOW - wieksze zageszczenie klamstw niz dotychczas. rafatus zdal sobie sprawe, ze fejm napedzaja wlasnie takie akcje jak nierozliczone zadania, sciemy, zaprzeczanie samemu sobie. tak samo jak gruby z lazienka ktora od paru lat jest w remoncie, tak samo rafatus z ciazami marlenki, ostatnim strimem, znalezieniem sobie nowej pracy itd. LUDZIE PRAGNĄ GO PRZYŁAPAĆ na czymś i sie podniecac, ze wyniuchali kolejne oszustwo azora. a on #!$%@? od rzeczy ile wlezie, bo widzi, ze to napedza ludzi i ogladalnosc oraz donejty.

5. fakt faktem, wystarczy mu marlenka zaglebiona w telefonie by napedzac dramy, spiny, robic poruszenie i spustoszenie. to jest One Man Party, u tucznika potrzeba bylo paru przyglupow i obsranej menelicy plus policji zeby sie cokolwiek dzialo.

6. ODDAJ MARLENCE TELEFON, jeden #!$%@? czy bedziesz po niej jechal kiedy klika z dżesikami czy kiedy skubie paznokcie. pokieruj swoja malpke, by sledzila social media i dawala ci biezace komunikaty o streamie. wczoraj w sekunde stracil 2k widzow, ciekawe czemu. kupil te viewboty na sekunde, czy od jego karaoke spadla ogladalnosc. tak cz siak dobry kontakt z widzami zapewnilby mu wieksze przychody. a przynajmniej wczoraj marlenka ktora pisala z jakas angelika moglaby im ogarnac jakies ciuchy, bo #!$%@? żebracy nie maja nic.

#analnemity
#rafatus
#patostreamy
#danielmagical
  • 7
  • Odpowiedz
@decadence: nie czytalem ale powiem tylko ze mnie gowno obchodzi czy te patusy beda oklamywac widzow, mnie to wali. Ma byc patola po prostu przyglupy cholerne maja byc, #!$%@? po prostu. A to wszystko u Rututusa udawane ostatnio tylko i wylacznie, za co duzy minus
  • Odpowiedz
@pedobab: gdybys przeczytal to co napisalem, to bys sie doskonale wpasowal w typowego widza analusa. dziekuje za komentarz :-)

PS: interesuje mnie, co wg Ciebie analczyk udawal. podczas wczorajszego streamu ludzie sugerowali, ze kociolek jest podmieniony / rozcienczony, dlatego slabo go poniewieralo.
  • Odpowiedz
@decadence: Z większością Twojej wypowiedzi się zgadzam, ale Rafałek ostatnio lubi bawić się w ustawki, choćby wysyłanie Marlajn do psychiatryka. Mnie tylko dziwi, dlaczego on nie chce wrócić na ShowUp?
  • Odpowiedz
@Karol_Kot: oczywiscie, ze zaczal ustawki. mam pelna swiadomosc tego, ze poszedl takze w sciemy na streamach. na showup mu sie nie spieszy, bo za kazdym razem kiedy sie tam pojawial, to koliberek odmawial mu wspolpracy. jaki facet chcialby sie chwalic flakiem? tego nawet analus jeszcze nie przetrawil, bo ostatnio sciemnial, ze ruchal sie z marlenka podczas przerwy w strimie gdzie pewnie dogadali dalsze szczegoly ustawki.
  • Odpowiedz
@MikiMouse: 10 lat temu bylem w choroszczy na detoksie, za wygodnie dla analusa. 3 karmienia dziennie i 15 stopni w sali glownej, to luksusy. jego trzeba wrzucic gdzies, gdzie nie pieszcza sie z pacjentami.
  • Odpowiedz
@decadence: Na su nie pójdzie, bo tam admini pilnują, żeby wykonywać cele, a ten idiota żyje z ustawek. Na yt śmiało może dać cel 1k i robimy test ciążowy marlence, zebrać hajs a potem to olać, na su admini zabraliby mu żetony
  • Odpowiedz