Wpis z mikrobloga

Pytanie do #mirkow którzy maja doświadczenie w zakupie #garnitur. W czwartek przylatuje do #krakow na piec dni na wesele, tak wyszło ze nie mam garnituru i może go zakupić.
Jaki sklep polecacie? Uda mi się kupić cały zestaw „wyjściowy” w dwa dni od marynarki po buty i krawat? Jak to wyglada zazwyczaj maja duży wybor rozmiarówek w sklepach?
Jestem normalnej postury i wzrostu (180/70). Mam się czym stresować?
#modameska #wesele #slub #garnitur
  • 23
@generalisimuss: Ile to jest tanio za garniak? Jakie to są przedziały cenowe? Nie mieszkam w PL i nie wiem. Przeznaczyłem z 2,5k, ale nie wiem czy przesadziłem czy to jakieś marki premium.
@naqu: W Bytomiu ostatnio była promka, kumpel kupił za 1000 pełen zestaw [100% wełna + wiskoza] + koszula, krawat i buty xD Same garniaki przecenione nawet na 600cbln.

Nie wiem czy dalej, musisz rzucić okiem na stronkę. Vistula ostro poszła w górę, odkad ją reklamuje Lewy a jakość taka jak Bytom.
@naqu: @naqu: Tanio: Koszula 30zł, buty 100, garnitur 400, krawat 30, skarpety 5, pasek 30
Normalnie: Koszula 150, buty 150, garnitur 1000, krawat 80, skarpety 15, pasek 50
Lepsza jakość: koszula 300, buty 300, garnitur 1500, krawat 100, skarpety 50, pasek 100
Górnej ceny nie ma :)

W Factory powinieneś nawet złapac jakieś garnitury teraz za 500zł - sezon weselny się skończył i będą wyprzedaże.

Jeśli chcesz zaoszczędzić na dodatkach
@naqu: Odpuść sobie Giacomo Conti, największy syf i tragedia. Celuj w Vistule, potem Bytom - maja podobna jakość, co chwile są przystępne promocje. Co do butów to możesz poszukać z polskiego rynku w Kazar, aczkolwiek nie polecam Kazar ani trochę, ale jeśli mowisz, ze to jedno wesele to możesz sobie buty kupić na jednorazowy wypad.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czarna_wiewiorka: mam wrażenie że garnitury w Vistuli są jakieś gorsze od tych z Bytomia, ale moje odczucia mogą być spowodowane tym że w Vistuli za każdym razem jak tam byłem to była niemiła i niezaintersowana moją osobą obsługa xd