Wpis z mikrobloga

W pracbazie mam koleżankę, która jest samotną matką 12 letniego syna. Dzień w dzień dzwoni do niego i jeżeli ten nie odbierze robi mu wykład o tym, jak bardzo się o niego martwi itd. Zazwyczaj te rozmowy oscylują wokół spruty o oceny, nie zadzwonienie do mamusi jak było w szkole albo dlaczego nie wrócił do domu tylko poszedł na plac zabaw z kolegami. W rozmowach między pracownikami koleżanka przedstawia syna jako grzeczne dziecko, którego nie interesują papierosy, alkohol, jedynie z komputerem przesadza. Raz wspomniała, że zainstalowałą mu lokalizator gps w telefonie xD. Ogólnie dmucha i chucha na tego gówniaka.

O zostawieniu młodego w domu na 2 dni nie ma mowy, jeżeli firma kieruje ją na delegację. Dziadek dzieciaka czasem próbuje przyłożyć męskiej ręki do jego wychowania. Na wieść, że gnojek ryczy na cały blok bo coś tam nie może dostać, dziadyga zaczął go cisnąć w stylu "głośniej rycz, niech sąsiedzi słyszą jaka panienka z ciebie" Oczywiście jak madka dowiedziała się jak dziadeq odzywa się do synunia zrobiła mu awanturę jak Adolf swoim generałom w kwietniu 45roku( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze jest to jak mówi o jego wychowaniu w stosunkach damsko-męskich. Ma być grzeczny, traktować dziewczynki z szacunkiem, przepuszczać w drzwiach, oddawać kanapki w szkole xDD. Nie wspomne o poklasku pozostałych różowych w firmie (80% os w firmie to lochy), które jednego dnia chwalą pod niebiosa cucka, który na każde zawołanie #!$%@? po papier do magazynu albo wodę do dystrybutora a drugiego dnia mówią, że ich aktualny betabankomat się już im znudził bo było nudno xDDD

Za parę lat powitamy tu bohatera tego wpisu na tagu #przegryw, zróbmy mu gorące powitanie i klasycznie na pierwszą randkę garnitur i kwiaty xD Chwila ciszy dla każdego spierdoksa wychowanego przez matkę bez ojca. Nie ma nic gorszego dla mężczyzny, który wychowywał się z samymi kobietami.

#logikarozowychpaskow #p0lka #madki #pracbaza #przegryw #przemyslenia
  • 130
Do 13 roku zycia za wszystko co zrobi dzieciak prawnie odpowiada rodzic. To chocby jeden z mniejszych powodow, dlaczego zostawianie takiego dziecka na cala noc w domu to kiepski pomysl.


@miki4ever: Boisz się, że Ci dziecko kogoś okradnie czy pobije pod nieobecność?
@miki4ever:

Nie zmienia to faktu, ze jak beda mialy 12 lat to nie zostawie ich samych w domu, bez opieki na cala noc, zarowno z wzgledow prawnych jak i zwyklego bezpieczenstwa

Co niebezpiecznego może odwalić zostawiony na noc w domu 12-latek? Do tego w dobie telefonów komórkowych?

Zje kapsułki do prania? Zostawi odkręconą wodę w wannie? Otworzy panu w okularach z grubymi oprawkami, który będzie rozdawał kitkaty? Pójdzie do całodobowego
@William_Lawson: Panie, patologia to zaczyna eksperymenty w wieku 7 wiosen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pół dekady temu ~20% 15-latków miało za sobą inicjację seksualną, teraz zapewne więcej, trudno uznać że to sami patolodzy:

Inicjację seksualną odbyło 17,4% ankietowanych 15-latków, nieznacznie częściej dziewczęta niż chłopcy (18,5% wobec 16%; różnice nieistotne statystycznie – p=0,264) – tabela 81. W porównaniu z badaniami z 2010 roku odsetek młodzieży podejmującej wcześnie współżycie
@kraglapyrka Ja widzę taką nową dziwną modę na wykopie. Jak wygrywasz z kimś w dyskusji, albo twój rozmówca po prostu zaczyna czuć się zagrożony, bo widzi, że zaczyna brakować mu zaplecza, rzuca nagle tekstem: "nie potrafisz obalić moich argumentów", "nie umiesz podać sensownych argumentów". Najczęściej rzucają takimi tekstami, najbardziej zgaszone pety. I tutaj nie wiem czy to tylko taka moda na nowy tekst, czy niektórzy nie rozumieją słowa "argument", więc nie wiedzą,
@svickova: w wieku 13 lat to ja z moja młodszą siostrą wracaliśmy pieszo ze szkoły oddalonej od domu 2 km... A to wychowanie z szacunkiem odbije się na chłopaku za kilka lat jak zobaczy że większość ludzi nie jest uprzejma i miła.
Za parę lat powitamy tu bohatera tego wpisu na tagu #przegryw, zróbmy mu gorące powitanie i klasycznie na pierwszą randkę garnitur i kwiaty xD Chwila ciszy dla każdego spierdoksa wychowanego przez matkę bez ojca. Nie ma nic gorszego dla mężczyzny, który wychowywał się z samymi kobietami.


@PierroCoco: Jak ojciec jest pod pantoflem to jest to dokładnie to samo. Matula rządzi, ona się zna najlepiej i wuj.
@kraglapyrka Bardzo podoba mi się twój pogląd, że zarówno chłopców, jak i dziewczynki należy wychowywać w ten sam sposób. Pochodzę właśnie z takiego domu. Nie było u nas klasycznego w polskich rodzinach zaganiania dziewczynek do roboty wszelakiej i jednoczesnego wychowywania chłopców na nieudaczników ("to niemęskie, znajdziesz sobie żonę, to cię opierze i ugotuje"). Była lista czynności, które należało wykonać i tylko od nas zależało jak je między sobą podzielimy. Nie było też
@tabula_okrasa: a jak w związkami u ciebie? bo podobno laski wychowane bez ojców jakby to ująć, potrzebują faceta tylko i wyłącznie do jednego celu, podobno mają sporo partnerów, zmieniają jak rękawiczki co chwile, a to wszystko dlatego żeby "uzupełnić" brak męskości w życiu.
Nawet takie wybierają podobno sporo starszych partnerów, wiadomo dlaczego.

Nie chcę Cie obrazić tak pytam tylko, czy to prawda czy nie.
cucka, który na każde zawołanie #!$%@? po papier do magazynu albo wodę do dystrybutora


@PierroCoco:
A propos. Może to nie cuck, tylko po prostu koleś, który lubi się zrelaksować po nudnej pracy przy biureczku spacerkiem z obciążeniem?
Facet ma być silny , pewny siebie, radzić sobie z problemami


@PierroCoco: Pod każdym wątkiem o problemach psychicznych, depresji czy samobójstwach mężczyzn pojawiają się głosy, że to wina kobiet, a to nieprawda – faceci sami się krzywdzą nawzajem, pisząc takie właśnie bzdury. Niech każdy jest, jaki jest albo chce być, nie ma czegoś takiego jak "prawdziwy mężczyzna" i "prawdziwa kobieta".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strike_lucky: "laski wychowywane bez ojców" tylko, że ja jestem wychowana przez ojca, bez matki.
Jestem w moim pierwszym i jedynym związku trwającym 9 lat, 5 lat różnicy, ale rzeczywiście zawsze podobali mi się starsi i dojrzalsi jak np. nauczyciele czy pracownicy różnych służb - strażacy, ratownicy, typowi obrońcy i opiekunowie.