Wpis z mikrobloga

W pracbazie mam koleżankę, która jest samotną matką 12 letniego syna. Dzień w dzień dzwoni do niego i jeżeli ten nie odbierze robi mu wykład o tym, jak bardzo się o niego martwi itd. Zazwyczaj te rozmowy oscylują wokół spruty o oceny, nie zadzwonienie do mamusi jak było w szkole albo dlaczego nie wrócił do domu tylko poszedł na plac zabaw z kolegami. W rozmowach między pracownikami koleżanka przedstawia syna jako grzeczne dziecko, którego nie interesują papierosy, alkohol, jedynie z komputerem przesadza. Raz wspomniała, że zainstalowałą mu lokalizator gps w telefonie xD. Ogólnie dmucha i chucha na tego gówniaka.

O zostawieniu młodego w domu na 2 dni nie ma mowy, jeżeli firma kieruje ją na delegację. Dziadek dzieciaka czasem próbuje przyłożyć męskiej ręki do jego wychowania. Na wieść, że gnojek ryczy na cały blok bo coś tam nie może dostać, dziadyga zaczął go cisnąć w stylu "głośniej rycz, niech sąsiedzi słyszą jaka panienka z ciebie" Oczywiście jak madka dowiedziała się jak dziadeq odzywa się do synunia zrobiła mu awanturę jak Adolf swoim generałom w kwietniu 45roku( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze jest to jak mówi o jego wychowaniu w stosunkach damsko-męskich. Ma być grzeczny, traktować dziewczynki z szacunkiem, przepuszczać w drzwiach, oddawać kanapki w szkole xDD. Nie wspomne o poklasku pozostałych różowych w firmie (80% os w firmie to lochy), które jednego dnia chwalą pod niebiosa cucka, który na każde zawołanie #!$%@? po papier do magazynu albo wodę do dystrybutora a drugiego dnia mówią, że ich aktualny betabankomat się już im znudził bo było nudno xDDD

Za parę lat powitamy tu bohatera tego wpisu na tagu #przegryw, zróbmy mu gorące powitanie i klasycznie na pierwszą randkę garnitur i kwiaty xD Chwila ciszy dla każdego spierdoksa wychowanego przez matkę bez ojca. Nie ma nic gorszego dla mężczyzny, który wychowywał się z samymi kobietami.

#logikarozowychpaskow #p0lka #madki #pracbaza #przegryw #przemyslenia
  • 130
@PierroCoco: to, że wspomniana matka nie umie wychować syna to jedno, ale ty przyklaskujesz drugiej stronie tej samej monety.

głośniej rycz, niech sąsiedzi słyszą jaka panienka z ciebie

Uczenie chłopca, że płacz jest niemęski, "panienkowy", jest tak samo szkodliwe jak wychowywanie go na nieporadnego mamisynka. Dziadek powinien wytłumaczyć, że płakanie z takiego powodu jest absurdalne i nic nim nie wskóra, a nie, że jest panienką, jeśli płacze.
@PierroCoco: dziwnie się to czyta... co złego jest w dobrym wychowaniu i traktowaniu drugiego człowiek z szacunkiem? ;)
@gerwant2k: a te teksty, że kobiety lubią jak się je ciśnie to już w ogóle niezłe heheszki ;) jeśli któraś to lubi to tylko świadczy o niej i jej #!$%@? ;) emocje są fajne, ale kto powiedział, że mają być negatywne :>

To, że ktoś jest miły, grzeczny i dobrze wychowany nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@PierroCoco: a ja jestem wychowana przez ojca i brata, nienawidzę się stroić i malować, nie chodzę do fryzjera i źle się czuję w towarzystwie kobiet, bo te które spotykam są głośne i przeważnie głupie, ale z drugiej strony mam zaburzenia lękowe z powodu nagłego zerwania więzi z matką i wiecznie niezaspokojonego poczucia bezpieczeństwa. Znam też podobny przypadek co odpisujesz i dziewczynce jest wmawiane, że wszyscy faceci są beznadziejni, że nie warto
@PierroCoco:
Miałem w licbazie właśnie takiego gościa. Pomimo że koleś naprawdę mega inteligentny (laureat olimpiad z kilku przedmiotów, średnia 5,8) i ogólnie całkiem spoko w normalnej rozmowie, to niestety wychowanie przez matke #!$%@?ło mu mózg. Dziennie musiał do niej dzwonić z dosłownie każdą oceną jaką dostał. Do tego mega pierdoła, nikomu nie potrafił się postawić, zawsze bardzo posłuszny i grzeczny. Jeszcze 2 lata jak z nim grałem w LoLa i gadaliśmy
@PierroCoco: jaki procent przegrywów miało ojca w domu, a jednak wyrośli na to, na co wyrośli?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@general_bomba A teraz przyjrzyj się jaką pozycje w klasycznej polskiej rodzinie ma ojciec a jaką matka. W większości w stosunkach rodzinnych to kobieta ma decydującą rolę w polskich rodzinach. Więc nawet jak ojciec jest to często nie ma siły przebicia.
@Rymcymcymw: Nie zrozumiałaś intencji autora. W traktowaniu drugiego człowieka z szacunkiem nie ma nic złego, w stawianiu kobiet na piedestale już jak najbardziej. Zauważ, że całość nie tyczy się traktowania wszystkich dzieci z szacunkiem, tylko dziewczynek. Oddawanie kanapek to już uprzejmość, której w ogóle nie pojmuję, bo co innego poczęstować jakieś dziecko (tak, chłopca też) które jest głodne i zrobić miły gest, a co innego wpajać wzorzec zachowania że kobietom trzeba