Wpis z mikrobloga

można wziąć ślub z intercyzą, ale nigdy nie będzie "uprawniona" do jego pieniędzy

będzie dziwką na abonamencie


@Arachnofob: Będzie, intercyza chroni to co zarobił przed ślubem + po rozstaniu dostaje "alimenty" za pogroszenie stopy życia, elo.
  • Odpowiedz
@Kraq8: obnoszenie się z hajsem nie ma nic co do tego co napisałem

to, czy ma problemy z laską czy nie, nie definiuje tego czy ma pieniądze czy nie

to czy poznał laskę przed wzbogaceniem się może mieć wpływ na jego stosunek do niej
  • Odpowiedz
@Ramamon alimenty na żonę? Tak są zależne. Jeżeli żona przed zawarciem małżeństwa zrzeknie się roszczeń alimentacyjnych to nie widzę podstawy aby się ich domagać.
  • Odpowiedz
@MPXD tylko jeżeli po ślubie sprzedaż mieszkanie to hajs jest już wspólny xD

Spadek też nie wchodzi w majątek wspólny. Co nie zmienia faktu że intercyza jest takim dowodem bezinteresownej miłości ze strony kobiety jak ślub ze strony mężczyzny
  • Odpowiedz
tylko jeżeli po ślubie sprzedaż mieszkanie to hajs jest już wspólny xD


tak wiem, chciałam tylko naprostować

Spadek też nie wchodzi w majątek wspólny.


też wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co nie zmienia faktu że intercyza jest takim dowodem bezinteresownej miłości ze strony kobiety jak ślub ze strony mężczyzny


No to nie jest takie proste. Dla mojej wizji rodziny intercyza jest oczywistością, nie wyobrażam sobie z kimś dzielić
  • Odpowiedz
@MPXD no w dzisiejszych czasach taka sytuacja to margines tak samo marginesem są co którzy podpisują intercyzę i nie wiem czy to dobrze... W obu przypadkach
  • Odpowiedz