Wpis z mikrobloga

zacząłem się uczyć traidingu na giełdzie bitbay.net i zastanawiam się po co są w ogóle opcje zakupu/sprzedaży typu stop (stop limit, stop market). Po co bawić się w ustawianie kursu przy którym oferta trafi do orderbooka. Przecież mogę od razu wystawić prostą ofertę do orderbooka i ona sobie będzie tam czekała na realizację. Nawet jeśli kurs sprzedaży/zakupu będzie bardzo oddalony od aktualnego. Nie mogę pojąc po co są te opcje stop. Może ktoś doświadczony mi to wytłumaczyć łopatologicznie?

#kryptowaluty #bitcoin #bitbay
  • 29
  • Odpowiedz
@CommonQuestions: tak sprawa jest w sądzie :) to zgadza się, tylko poczytaj o tej aferze. Bitbay nie odpowiadał mi, zmusił do jechania do katowic itd, a sprawe do sądu zgłosiłem ja jako pierwszy po 3 miesiącach blokowania moich pieniędzy, bitbay zgłosił to żeby ratować swoją sprawe po mnie. Ostatnio jak rozmawiałem z policjantem na przesłuchaniu zaznaczył że NIGDY żaden organ nie kazał zabepizeczyć tych pieniędzy czy blokować. To było takie widzimisię
  • Odpowiedz
@CommonQuestions: poczytaj, ogromna afera to była/jest. 150 000 PLN Na początku mnie zweryfikowali i było wszystko ok, jednak jak wpłaciłem tam btc i chciałem wypłacić to zaczęły się problemy. Miałem wysłać dodatkowe zdjęcie, pozniej ze nie wyrazne to nastepne i nastepne pozniej rozmowa video to tez uznawali ze ja to ciągle nie ja :)) Dalej mówiłem że moję jechać do nich osobiście nie chcieli. Póżniej zmienili zdanie więc pojechałem. Mówili że
  • Odpowiedz