Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:00:00, Środa, 09 października 2019. Imieniny: Amolda, Dionizego, Wincentego. Słońce podniesie się dziś o 07:02. Będzie oświecało nas 11 godzin i 2 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:34 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:05. Ciemna noc zapadnie o 19:22, ale gwiazd można wypatrywać od 18:41.

Promocje
- RobocraftX przechodzi na model Buy to Play – ostatnie 9 dni na dodanie gry do konta - link
- Unforgiving Trials: The Space Crusade za darmo na Indie Gala - link
- Zenge za darmo w Google Play - link
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@micke: witam ogunie tego typu, kolejny dzień, kolejne kopanie, znowu godzina "pracy", mimo że nie przyjechała jeszcze ekipa. Dziś ok 20 metrów i dwa szabmka, ale sam nie ruszam fantów. Trochę brzydko, dość zimno, ale przynajmniej nie ma mrozu. Znaleźć króciec i będzie git.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, nicków aż tak dobrze nie pamiętam także przepraszam, nie bijcie. Przed robotą przejrzeć goromce to jak wygrać z rakiem xD
@TomTailor100 Salve!
@stam Guten Morgen
@algus Ahoj!
@Sikorka2017 Stuk, puk doberek!
@Pjotsze bom dia
@buczubuczu доброе утро!
@kotke02 добро јутро!
@Potatox god morgon!
@Kalmuk32 Gudde Moien
@szemekk доброго ранку
@piupiulaserem bonjour (czyt. BĄŻUR #pdk)
@MalaGlupiaMiejscowosc01 tere hommikust!
@1z10 bona ghjurnata!
@abeborak добрай раніцы!

Mamamia, zaś mnie się zaraz języki skończą ;)

U mnie ludziska. SĄ LASERY! Nie ma koksu co prawda ale i tak jest dobrze.
micke - @TomTailor100 Salve!
@stam Guten Morgen
@algus Ahoj!
@Sikorka2017 Stuk, pu...

źródło: comment_4zh8aT8XFlTJCFEBA5LswpeSM2RJp9kh.jpg

Pobierz
@lmwolski:
Led:
120 pkt / mb https://www.sklep.sellneo.pl/tasma-led-smd-3528-120-diod-m-12v-9-6w-biala-ciepla-1m.html
Profil:
https://www.sklep.sellneo.pl/profil-aluminiowy-led-pds4-k-anodowany-2m.html + osłona HS mleczna

Mam jeszcze 60 pkt / mb ale to po za łazienką, w miejscach gdzie nie widać samych ledów, i nie pchałem ich tam w profile, tylko są przyklejone do sufitu

Osobiście bym brał profil czarny, ale nie było na stanie a nie chciałem czekać do 6 tygodni ( ͡° ʖ̯ ͡°)