Wpis z mikrobloga

Uwaga, wazna informacja, podaje wyniki wyborcze Konfederacji. Jak co kazde wybory.

Wykop: 60%
Podstawowki i szkoly srednie: 10%
Dzien wyborczy: 4%

Na szczescie jeszcze tylko kilka dni tego p****. Balonik peknie jak co kazde wybory.


Czy wy myslicie, ze tak latwo w Polsce wejsc do Sejmu?


- Tym razem sie uda!!!

#wybory #wybory2019 #debata #konfederacja #komedia

Plusujacych zawolam po wyborach prezydenckich, samorzadowych i parlamentarnych za 4 lata. #polityka
  • 22
Palikot, 10 miesiecy pracy nad partia, i cyk 15%.


@UberWygryw: to nie takie proste. Palikot (w przeciwieństwie do Korwina, Bosaka, Brauna i dużej części Konfederacji) nigdy nie był wcześniej związany z polityką. Po drugie, wydał kupę kasy na najlepszych spin doktorów i strategię wyborczą. A strategia była prosta: wybrał najbardziej zdesperowanych wyborców, którzy czują się niereprezentowani (na przykład miłośnicy popalania trawki) i napisał pod nich program ( ͡º ͜ʖ
@UberWygryw: jest o czym dyskutować - generalnie problem polega na tym, że tam wszyscy się na wszystkim najlepiej znają, zamiast zatrudnić specjalistów ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeżeli ktoś nie potrafi w tym kraju zdobyć 5% poparcia, to tym bardziej nie powinien czymkolwiek rządzić.
@UberWygryw: Tak, boisz się, że mogą wejść. Parę dni temu wzywałeś do głosowania na PiS, aby tylko Konfederacja nie weszła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Palikot i Petru byli już dawno wyjaśniani. Nie powtarzaj się.
Konfederacja nie wejdzie. Tak samo jak korwiny nie weszły 4 lata temu, mimo że mieli wodę na młyn. Teraz nawet nikt nie wie że oni są. Oprócz wykopu. Co wybory głosowałem na okolokorwinow, w tym roku też zagłosuje, ale tym razem tylko z sentymentu i braku jakiekolwiek innej opcji. Poza tym dogadałem się z żoną że ona zagłosuje na lewicę ja na konfederacje i w ten sposób zaglosujemy razem i na wolny
@BobMarlej: Poza tym przecież ostatnio partii szkodziła obecność Korwina, to chyba dobrze, że stawiają na młodych i go w tym roku chowają? Inny przykład Zandberg - przed debatą też o nim nikt nie słyszał, po debacie szybko w parę dni wypromowany i cyk 3,5% z 0-1% wcześniej. Z Bosakiem i Konfederacją już widać, że jest tak samo, a mediom michnikowskim na paru posłach przecież zależy, aby PiS nie miał większości. 4