Wpis z mikrobloga

a mój chłop po... 5 latach sie mi nie oswiadczyl ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jmuhha: no, ale on jest programistą, a ty jedynie lekarką, to mezalians i może chłop boi się, że będą gadać na wsi
  • Odpowiedz
@jmuhha: masz prawie 14 letnie konto na wykopie, więc zakładam że jesteś 30+. Niebiescy są zazwyczaj tą starszą osobą w związku, więc nawet jak nie ty masz 30+ to on raczej tak.
Myślisz że chłopowi w tym wieku chciałoby się wchodzić w ten beznadziejny rynek świń?
Jak nie daje jakichś podejrzanych sygnałów to nie ma co się martwić, chyba że po prostu chodzi o to, że też chcesz wstawić fotkę na
  • Odpowiedz
@jmuhha jak masz z tym problem to nie przeglądaj Instagrama, a oświadczyny w święta/sylwestra to najbardziej typowa i bez polotu rzecz jaką można zrobić. Znam ludzi co żyją naście lat bez ślubu i jakoś nie muszą tej pompy wszem i wobec ogłaszać, a znam też takich co się pobrali z dnia na dzień bez zbędnego #!$%@? na Instagramie i angażowania rodziny. Pytanie czy macie te same oczekiwania co do przyszłości.
  • Odpowiedz
@Linnior88: skąd pomysł, że piszę o autorce? Wydaje mi się, że nawiązywałem do komentarza jednego mirka. Wiem, ze to typowe dla wykopków, ale nie dopisuj do tego zmyślonych historii i nadinterpretacji
  • Odpowiedz
@Linnior88: jak byś przeczytała komu odpowiadam to byś nie miała takich problemów i to jak na razie ty się zesrałaś. Zresztą standardowo jak zawsze na mirko i pół wykopu zapewne mogłoby to potwierdzić xD
  • Odpowiedz
@Linnior88: tak pół wykopu może potwierdzic dlatego ja mam po 400 plusów dziennie a ty jak zwykle żadnego.
Toczysz pianę z pyska zamiast odpowiedzieć na normalne pytanie albo powiedzieć że to nie o nią chodzi
Kolejny obłąkany który myśli że normalnie pytanie to atak na niego
Pewnie się boisz własnego cienia
  • Odpowiedz