Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się kiedy ktoś zrobi porządek z Rafalalą. Ona tak bardzo nienawidzi świata i ludzi, że pod przykrywką walki o równouprawnienie i normalne postrzeganie osób LGBT robi bardzo dużą krzywdę innym i ma z tego pożywkę. Ona za każdym razem próbuje udowodnić, że jest tak samo atrakcyjna jak każda inna kobieta i że to właśnie na nią leci każdy facet, nawet ten sławny i bogaty który może mieć każda. Rafalala decyduje za tych mężczyzn, obnaża ich wstydliwe sekrety i robi coming out. Nie ma do tego prawa, każdy sam decyduje jaką część siebie chce pokazywać innym. To chory z nienawiści człowiek, bardzo zły. Kiedyś ją oglądałem i miałem przeokrutną bekę z tego, jak traktuje ludzi. Dzisiaj uważam, że to wynik nienawiści do samej siebie i odgrywaniu się w ten sposób na świecie. Szkoda mi Młodego G, wykorzystała jego chwilę słabości. Obnażyła go przed wszystkimi bez jego zgody. Nie miała do tego prawa. To kolejna z jej zagrywek, kto ją obserwuje od dłuższego czasu chyba łatwo może się zorientować, że działa schematami. Te niedopowiedzenia na live, straszenie, sugerowanie czegoś. Miały być dowody i cała prawda a wyszło jak zwykle, czyli fejkowy screen o ugodzie. Nie dajcie się wmanewrować w te bajeczki i wodzić za nos. Myślę, że ta sprawa jest bardzo skomplikowana, a Młody G znalazł się w pułapce. Sami wyciągnijcie wnioski. Rafalala bardzo chciałaby być postrzegana jako kobieta i to spędza jej sen z powiek i zatruwa jej głowę. Niestety, ale takim postępowaniem tylko sobie szkodzi.
#rafalala #belmondo
  • 12