Wpis z mikrobloga

@BezDobry rób znalezisko, aż ciekawi mnie jak Asus będzie się motał i tłumaczył jak zaraz temat podchwycą jakieś gowno portale i pójdzie w świat
  • Odpowiedz
@BezDobry: miałem czajnik Boscha, który miał źle wyprofilowany dziubek i za każdym razem wrzątek cieknął po czajniku a potem na stopy. Gdy o tym napisałem w opinii, napisali że to nieprawda, a moja wypowiedź nie spełnia ich standardów xd
  • Odpowiedz
@BezDobry: ostatnio to jest norma, głupiej knajpie wystawiłem negatywa (pisałem o tym nawet tutaj) to albo zgłosili to jako manipulację oceną, albo w ogóle wyłączyli ocenianie. A jak różowa im wystawiła negatywa w takim miejscu, że nie mogą usunąć to próbowali dzwonić do niej a w smsach #!$%@? coś o negatywach od konkurencji. W dupach się wszystkim przewraca.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: nie kapitalizm lubi tylko ludzie wybierają produkty z nieprawdziwymi opiniami, bo są bardziej pozytywne niż te prawdziwe

Nie zwalaj skrajnej głupoty większości kupujących na problem systemu gospodarczego, miej litość xD To samo wydarzyłoby się w każdym innym, o ile w ogóle dopuszczano by w nim oceny produktów
  • Odpowiedz