Wpis z mikrobloga

W sumie potwierdziło się to, o czym myślałem. Jeśli będzie potrzeba koalicji, to PiS spokojnie się z SLD dogada. Kaczyński i inni pisowcy już ostatnio mówili, że nie wykluczają tego, a dzisiaj Czarzasty potwierdził, że bliżej mu do PiSu niż do PO. Dlatego nigdy bym na nich nie zagłosował. Tak naprawdę niewiele ich różni, a łączy w zasadzie wszystko, jeśli chodzi o gospodarkę.
#polityka #4konserwy #neuropa #debata #wybory
  • 8
  • Odpowiedz
@rorf46: xddd towarzysze z Platformy skończcie już z tym obrzydzaniem Lewicy - na razie to postsolidarnościowe kumple z POPiS głosowały tak, żeby żadnemu z nich włos na głowie nie spadł (sławne głosowanie w sprawie Ziobry czy pozostawienie Kamińskiego na stołku)
  • Odpowiedz
@rorf46: No różni ich tylko doświadczenie w zakresie trzymaniu ludzi za mordę. Niewątpliwie panowie pamiętający PZPR mogą młodszych braci w wierze wiele nauczyć.
  • Odpowiedz
@rorf46: Nic takiego z mojej wypowiedzi nie wynika ani z żadnej mojej wypowiedzi na tym portalu. Może nie mieści wam się w głowie, że ktoś ma inne poglądy gospodarcze niż przedstawione przez POKO czy też nie chce głosować na partie, która uprawia politykę światopoglądową na kościelnych klęcznikach. Naprawdę, więcej podobieństw jest pomiędzy PO-PiS niż PiS a Zjednoczoną Lewicą. Rozumiem, że panika przed wyborami, ale na cholerę tak zniekształcać rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@Kosynier10: jaka panika... myślisz, że jestem jakimś działaczem PO? xD ja tutaj cisnąłem każdą partię chyba poza PSL. SLD też dostało najmniej poza PSL. Nie baw się w wojenki plemienne. Jedyne co różni SLD od PISu to światopogląd w jakiejś części, ale jestem pewien, że w razie potrzeby obydwie strony się dogadają. Czarzasty pokazuje za każdym razem, że ciśnie bardziej PO niż PiS. Kaczyński także nie wyklucza współpracy. To są dwie
  • Odpowiedz
@rorf46: Nie dogadają się - są za duże różnice światopoglądowe oraz taki ruch spowodowałby, że automatycznie Wiosna i Razem wycofałyby się z tworu Zjednoczonej Lewicy. Lewica ciśnie PO? A kto zaczął podbierać lewicowych kandydatów i agitował, że głos na Lewicę jest głosem zmarnowanym? Jeszcze bardziej śmieszniejsze są deklaracje PO,iż to ona ma prawdziwych kandydatów lewicy, mając w swoim składzie takie konserwy jak pan Kowal (obrońca świętych wafelków), Poncyliusza czy Ujazdowskiego. Po
  • Odpowiedz
@Kosynier10: PO też jest partią aparatczyków, ale SLD kojarzy mi się z postkomuną. Z tego co ja widzę, to ludzie z PO zachowują się dość dobrze w stosunku do lewicy, a Czarzasty dzisiaj zaatakował Siemoniaka. Natomiast to porównanie „pis to konserwatywne państwo dobrobytu, a my to nowoczesne państwo dobrobytu” swiadczy o tym, ze niewiele ich dzieli od siebie, a gospodarka jest znacznie ważniejsza od kwestii światopoglądowych, jakby nie patrzeć. Ja na
  • Odpowiedz