Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj no nie mam, pracuje dla pewnej znanej sieci marketów, wyposazam im sklepy, czyli ja odpowiadam za kasy, regały na których stoją towary, lodówki, podia na warzywa i owoce itd. Praca praktycznie cały dzień na dworzu, bo większość to duże gabaryty i na magazynie nie ma na nie miejsca. Więc mogę powiedzieć że pracuje ciezko.
@DITJU_FTP: Trochę ten zestaw mało różnorodny. Zupa wygląda jak rozrzedzony sos ze skrojonymi ziemniaczkami. Jakoś mało urozmaicenia, a za bardzo kapuścianie. Wierzę, że smaczne, ale... kolorki, więcej kolorków i smaku!

PS 300 zł za obiad 15 zł z 2 dań? I to domowa kuchnia? Brałabym w ciemno.
@czar_Pekla zupa grochowa więc nie dziwne (chyba) grochowa zawsze lekko sosowata byla. Nie przesadzajmy za taką kwotę nie spodziewajmy się 6 gwiazdkowego dania z rąk światowego kucharza. Naprawdę uważam że za tą kwotę jest naprawdę wporzadku. Jutro też się będę wybierał na obiad tam to wrzucę fotkę.
@DITJU_FTP: Nie twierdzę, że nie jest w porządku, ale trochę wiatropędnie w tym momencie się zrobiło, jak dorzuciłeś, że to grochowa :D Wierzę, że smaczne. Sama tak jadam na mieście, jak już idę na lunch - zdecydowanie moje klimaty.

Daj fotę jutro. Może jutro wybiorę się do mojego przybytku, gdzie mam 2 dania za 17 zł i porównamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
domowa szamka, wyglada spoko. Dobra raz na jakis czas, ale czesciej to bym polecal jakiegos dobrego chinczyka. No ale to juz zalezy czy w Szczecienie jest cos godnego uwagi.