Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mirki, dwa tygodnie temu zostawiłem rozszczeniową #p0lka i wróciłem po pół roku do jedynego różowego paska z którym mógłbym powiedzieć że widzę swoją przyszłość i jestem zakochany. Dajcie parę plusów żeby tym razem się nie #!$%@?ło i pamiętajcie że nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ()! #czujedobrzeczlowiek #zalesie #rozowepaski
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RocketQueen: Heraklit był więc przekonany o zmienności i zjawiskowości rzeczy w przyrodzie. Ów obraz zmienności stanowiła dla niego rzeka. Głosił, że wszystko płynie („Panta rhei”), że nic nie trwa i nie stoi w miejscu oraz  że „niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki”, bo już inne napłynęły do niej wody. Innymi słowy, nigdy nie wchodzi się do tej samej rzeki ponieważ ta rzeka się zmienia i nie jest tym samym co
  • Odpowiedz
najpierw piszesz, ze wrociles do jakiegos paska, a potem, ze nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki


@RocketQueen: XD @Pipsosmiech OP jako jeden z nielicznych użył tego powiedzenia w dobrej formie. Widzę, że zawodnik z tych od bynajmniej, etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pipsosmiech: jak "wracasz" do ex to z natury rzeczy stawiasz się na przegranej pozycji, bo teraz będzie przekonana, że ma Twoje jaja w imadle. Plus 9 na 10 przypadków będzie #!$%@? się o tą laskę z którą teraz byłeś.
  • Odpowiedz