Wpis z mikrobloga

Dziń dybry! Kolejna aktualizacja sondaży dla #konfederacja . Dane do 05.10 + Wieruszów. Poczekajmy do jutra na ostateczne sondaże. Naradzie IBRiS się wystrzelał ładnie ale jest masa innych sondażowni która jutro będzie podana.
Podkreślam, że to jest prognoza. Nie wiadomo jakie będą wyniki. Jeśli nie pójdziecie na wybory to wasza partia nie zbierze takiego poparcia jakie byście sobie życzyli.

Wołam wołam: @harakiri888 @FantaZy @sorek @tymirka @muzzykalny bo wołać obiecałem. #wybory #polityka + @Lukardio
źródło: comment_jAbXF6PPtt26obGPF225rcpVc4oG75Y9.jpg
  • 17
skąd ten spadek?


@brednyk: @harakiri888: te wyniki są przede wszystkim z poprzedniego tygodnia i są wykonane przez jedną sondażownie IBRiS dla mnie to jest trochę miarodajne ale co tam. Poczekajmy do jutra i zobaczymy jak się to będzie układało.

czyli Konfederacja jednak nie wchodzi... szkoda.


@FantaZy: nie, to nie jest wynik wyborów tylko pewna próbka statystyczna. Jeśli nie pójdziesz na wybory to konfederacja nie będzie w Sejmie. Frekwencja będzie
@qluch: to czemu nie uwzględnisz Estymatora (6.10), PPG i Kantar (7.10). One akurat dają 3.7, 4.2 i 5.0

Jak zwykle skupiam sie na trendach i widzę 7->5 albo 4.4->3.7 niezależnie od tego, na jaką sondażownię patrzę. Spada nie dlatego, że IBRIS, ale dlatego że spada.