Wpis z mikrobloga

Umar Jan Szyszko.

Korwin miał rację. Demokracja to patola. A aktywność polityczna kobiet w demokracji to jest ostateczny gwóźdź do tej patoli.

Masa komentarzy jaki to Szyszko był zły.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Szyszko

Koleś miał ponad 100 publikacji specjalistycznych. Założył i prowadził prywatną stację naukowo-badawczą. Był profesorem. Miał nawet jakąś gigantyczną kolekcję chrząszczy (50 K sztuk kruwa xD) które sam zbierał. Zasiadał w Komitecie Ekologii Polskiej Akademii Nauk.

Komentujący śmierć typa są przekonani że typ był zły bo był MYYYYŚLIIIWYYYM Reeeee!

90% albo i 95% komentujących w ogóle nie ma bladego pojęcia ani o dorobku naukowym tego człowieka ani w ogóle o temacie którym się zajmował. Ale zdanie ma xD

Dlaczego takie zdanie a nie inne? Bo tak im się kruwa wydaje xD Bo usłyszeli coś o jakiejś lex szyszko ale nie wiedzą nawet za bardzo co to (ale ktoś coś tam pisał na fejsbuniu ze jakies drzewa Szyszko wycina a ten Szyszko to w ogole jakieś publikacje naukowe pisał zamiast wrzucać focie ze szczeniaczkiem szukajacym domku na fejsika) xD.

O tym jak funkcjonują ekosystemy komentujący i "mający zdanie" wiedzą tyle samo co o cyklu życia jakiejś glizdy kolumbijskiej xD

O a tu demonstracja ekoloszek:

https://wiadomosci.wp.pl/naga-demonstracja-ekologow-6038688579048065g/11

Atom zły, pokazę cycki jestem bojowniczko o ekiologie xD

Niewazne ze nie mam pojecia o elektrowniach atomowych ani w ogole o jakichkolwiek zasadach funkcjonowania ekosystemów. Jestem aktywistko i pokazuje cycki przeciwko atomowi albo w obronie puszczy xD. I dwa dni temu wrzuciłam zdjęcie wygłodzonego słonia z płaczliwymi emoktami na insta xD

#polityka #ekologia #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa
Pobierz
źródło: comment_3M3NKeFqLYKZaDZw57JL94DIODj8GIYQ.jpg
  • 38
@wanghoi: wiesz, mi nie chodzi o to czy mozna krytykowac czy nie. Mi chodzi o to ze krytykujacy albo komentujacy nie maja bladego pojecia o temacie na który sie wypowiadają. Dla mnie mozesz jak najbardziej krytykowac Szyszke ile wlezie. Ale pokaz ze wiesz cokolwiek o temacie na ktory sie wypowiadasz i uzyj jakichs argumentow dlaczego tak a nie inaczej. Nie mam o Szyszce zadnego zdania.
@4tek: @ZiobroV: @Samuraj_Jack2019: ciekawe, kto krytykuje Szyszko pod względem kompetencji, bo wydaje mi się, że znaczna większość krytyki dotyczy jego działalności jako ministra ds. środowiska. Jego arogancja oraz ogólnie wyrażany stosunek do przyrody bynajmniej dodały mu dobrej opinii. A o ile się orientuję, Szyszko miał też sporo wspólnego z wszechobecnymi ekranami dźwiękoszczelnymi, jeszcze jako minister za poprzedniego rządu PiS-u.
@TheAwaken: ja nie wiem jaka strategie nalezy podejmowac przy inwazji jakiegos robala czy kornika na puszcze. nie wiem bo nie mam odpowiedniego wyksztalcenia ani wiedzy zeby dokonac oceny. gdyby w tym antyludzkim panstwie to spoleczenstwo stalo troche poziomem nad poziom chlewa obesranego g$$$#@#@em to wtedy ci komentujacy by ryczeli: zadamy fachowych opinii i debaty ekspertów. i siedzialoby w jakims instytucie 10 nudnych typow ktorzy legitymowaliby się stopniami naukowymi i wiedza praktyczna
@koniokrad: ale to wszystko w tym temacie? wiesz ze jesli w tym kraju bylby tylko takie afery (niezaleznie od tego kto rzadzi) to bysmy byli najbardziej uczciwym panstwem swiata? czy moze masz 13 lat albo jestes snieżynką która spadła wlasnie z chmurki i nie wiesz?
Widać że konserwy ograniczone, założenie że jeżeli ktoś jest specjalistą/autorytetem, przez co nie może robić nic niewłaściwego w swoim fachu, ani wykorzystać swojej pozycji do realizacji prywatnych interesów jest poprostu głupie i naiwne. Gdyby tak nie było, to nie istniałaby np. Korupcja.

@wanghoi wołam, bo chyba ty jeden tu myślisz
@ImperatorPL: przecież dzisiejsza "krytyka" (to zdecydowanie zbyt piękne słowo na ten prymitywizm) Szyszko nie ma żadnej merytorycznej podstawy. Politycy i "postępowe" media manipulujące motłochem w bardzo prostacki sposób (jak można wyciąć drzewko, pozbawić słodką wiewiórkę domu itp.) zajechali gościa, który całe życie poświęcił przyrodzie i prawdziwej ekologii. Wskazać wieśniakom ofiarę, dać widły i pochodnie - niech się dzieje. A potem przychodzi taki partyjny debil i pisze jakieś #!$%@? o Mengele.
@EddieWouldGo: @Samuraj_Jack2019: przelotnie wspomnę, ze Maciej Giertych tez ma publikacje i tytuły a nie przeszkadza mu to negowac teorii ewolucji czy twierdzic ze ludzie zyli rownolegle z.dinozaurami. Takze ten.
I jak ktos slusznie zauwazyl, krytyka p. Szyszko wynika z/dotyczy raczej tego ze byl groteskowym ministrem srodowiska w wybitnie #!$%@? rzadzie. To ze jest byc moze prostacka i prymitywna, i zapewne nie na miejscu kiedy cialo jeszcze nie ostyglo, to inna
@Samuraj_Jack2019: Szyszko był leśnikiem i wiedział co robi decydując się na wycinkę Puszczy. Drukarz to było zajebiste zagrożenie które całe szczęście zostało zażegnane. Ludzie tego nie zrozumieją bo brakuje im niezbędnej do tego wiedzy i ponoszą ich emocje. To samo tyczy się na przykład poszukiwań zabytków z wykrywaczem. Każdy student archeologii powie ci że to złe i jakoś to uargumentuje. Każdy student leśnictwa powie ci że puszczę trzeba było wyciąć i