Wpis z mikrobloga

@wietrznyprzegryw: Nie ma drugiej partii, która postuluje wolność osobistą, ewentualnie KO, ale oni mieli szansę i okazali się zwykłymi szujami bez honoru.
Biorę pod uwagę biorę tylko Konfederację i Lewicę, bo PiS KO i Zieloni to ten samo postkomunistyczny układ. Ehh gdyby nie socjalizm dyktowany przez Lewicę to mieliby moje stuprocentowe poparcie.
@Heibonna: to weź pod uwagę, że Mentzen jest za całkowitym zakazem aborcji i chce oddać naród polski pod panowanie Chrystusa, uważa, że bicie dzieci to "tradycyjne polskie wychowanie". A no i chce rozszerzyć pojęcie wolności słowa, dzięki temu będzie można nawoływac do gwałtu, ale obraza uczuć religijnych dalej będzie karana. Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wietrznyprzegryw: no nie do końca - sam napisał, że nie zgadza się ze swoimi ustawami, ale musiał się dopasować do konsensusu wszystkich partii wchodzących w skład Konfederacji.

Jestem świadomy, że Konfederacja nie jest liberalna poglądowo i mnie to boli. Tak jak pisałem wyżej - gdyby nie Mentzen, którego znam osobiście to głosowałbym na Lewicę.
Wychodzę z założenia, ze ratowanie gospodarki jest teraz najważniejsze, ale niewykluczone, ze za 4 lata zagłosuje na