Wpis z mikrobloga

@Zawodowy_Janusz: nie manipuluj! W Polsce nie ma 38mln uprawionych do głosowania.
Natomiast masz rację. Uważam że Ci co nie głosują są gorsi od tych co głosują. Bo jedni chociaż chcą mieć jakąś władze wybrana świadomie i jakiś wybór a nie oddać swoje losy w ręce innych.
  • Odpowiedz
@Zawodowy_Janusz: podkreśle jeszcze raz że zgadzam się z Tobą że absurdem jest że tylko 6mln ludzi wybiera władze dla pozostałych. Nie wiem 28-30mln? Czyli 20% obywateli decyduje za 100%.
Jakbym był w klasie uczniów, I 5 powiedziałoby że od tej pory reszta kupuje dla nich pączki codziennie to to głosowanie by przeszło. Absurd. Mam nadzieję że taki przykład da do myślenia
  • Odpowiedz
@jamesbond007: @michalec: robią to bardzo źle. Kompletnie idiotyczna ta narracja "powinieneś głosować!!".

Ale przynajmniej pójdą i głos oddadzą


@Zawodowy_Janusz: Niestety. Jeśli ktoś idzie tylko po to, by mieć fajny weekend, to znaczy, że na polityce się nie zna i go nie obchodzi więc nie powinien głosować.
Mogę się z kimś zgadzać, bądź nie, ale największy rak, to są ludzie chodzący do wyborów bo taka moda, albo, że ten czy
  • Odpowiedz