Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak śledziłem wszystkie gole za granicą Frankowskiego, Smolarka, Rasiaka, Żurawskiego i występy w Lidze Mistrzów Boruca, łysego Lewandowskiego i reszty

A tu teraz taki Lewandowski. Nie marzyłem nawet o kibicowaniu takiemu piłkarzowi jak Robert XD

#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 21
  • Odpowiedz
@Postronny: Jeleń miał gaz. Pamiętam graliśmy z Niemcami w drugiej połowie wszedł Odonkor i szpaku mówi że wchodzi najszybszy piłkarz bundesligi a jeleń grając na zmęczeniu do obiegał. Polski Usajn Bold( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ok, a kto siedział po nocy i oglądał magazyn ligi mistrzow... Nie pamiętam jak się nazywał...
Leciał po północy, niedługo po tym jak Legia i Widzew grały w cl, a Steaua to był zdaje się jedyny klub który występował w x pierwszych edycjach cl xD
  • Odpowiedz
@Postronny: 30 minut Niedzielana w barwach NEC Nijmegen było w sport telegramie wymieniane jak pojawienie się na tafli Mariusza Czerkawskiego w barwach NY Islanders albo siedzenie na ławce Cezarego Trybańskiego.
  • Odpowiedz
@Rafauvu: Lewandowski musi dostać dobrą piłkę, ale jak już ja dostanie to bankowo wykorzysta :D dlatego dobrze się prezentuje w Bayernie jak gra np z Mullerem
  • Odpowiedz