Wpis z mikrobloga

@koin: Jak jesteś fanem remontów to Deanre będzie ok xD Wiper to dobry kompromis cena/jakość. Używałem 6 lat, teraz używa najemca i działa bez zarzutu. Aktualnie mam Viege, ale mieszkam w nowym domu dopiero pół roku to ciężko coś powiedzieć. Nie zapycha się na razie.
@ponik_kolny: dzięki. Viege który model masz? Bo generalnie to wychodzi dużo, bo około 1300zl, trzeba osobno kupić ruszt, ale plusem jest tez to, że jest regulowany. Choć nie pamietam czy każdy model. Wiesz może czy jest łatwy w montażu?
@koin: a ja mam jakiś z marketu, bodaj obi? Za 200 zł. I wiesz co? Lepszy nie potrzebny. Nic się nie zapycha, nic nie czernieje, nie rdzewieje... A czyszczę raz na miesiąc ze względów higienicznych.
@koin: i bardzo łatwo wyciąga się syfon! To jest mega plus, bo znajoma zakładała u siebie taki markowy za gruby hajs i bez śrubokręta i siłowania się nie otworzy.
A nie, juz wiem, to nie z obiego tylko z neta. Alcaplast! Tak się firma nazywa. A sposób demontażu syfonu polega na odhaczeniu 2 zaczepów...
@koin: ja mam zwykly odplyw za ok 300zl ze sklepu sanitarnego. Podnosi sie zaslepke, ktora jest na wcisk i widac kratke, dalej te cale plastiki tez mozna wyciagnac w celu dokladnego wyczyszczenia. Moj majster mowil, ze wszyscy biora akcesoria z tego sklepu i nigdy nikt problemow nie mial.