Wpis z mikrobloga

@ssijduppe: sterylizacja suki (mówię o samicy psa, bo zaraz będą śmieszki) jest nawet zalecana, bo w innym wypadku może się trafić nowotwór jeśli jej gruczoły wyprodukują mleko, a nie będzie miała szczeniąt chociażby. Jeśli nie chcesz rozmnożyć suki to sterylizacja jest jedynym rozsądnym wyjściem.
  • Odpowiedz
Kotu się mleka nie daje...


@airflame: Jeśli lubi i toleruje to daje. :) Mój przeżył 19 lat na mleku i nic mu nie było, proszę nie powielać bzdurnych mitów.
  • Odpowiedz
@ssijduppe: i mówię tu o sukach, żeby nie było. Psy można kastrować, ale nie sądzę, żeby to było dobre wyjście, nie znam się.
Sukę powinno się wysterylizować jeśli nie ma zamiaru się jej dopuścić do posiadania szczeniąt.
Przez to, że ja zwlekałem ze sterylizacją musiałem poza nią wycinać również guza.
  • Odpowiedz
@Shiv3r: czy Ty jesteś poważny? Zadzwoń do fundacji jak nie nie możecie zabezpieczyć tego miejsca by nie wchodziły spowrotem i siedziały w wełnie. Koty się LIŻĄ. Tam jest od uja tej wełny. Serio nie rozumiesz w czym one siedzą? (°° nikt Ci nie mówi byś się jakkolwiek angażował tylko wykonaj 1 telefon
  • Odpowiedz
Ale #!$%@?. Moja kotka od 11 lat codziennie rano wypija trochę mleka, żyje i ma się dobrze. Jak ma ochotę na wodę to pije z akwarium albo siedzi pod drzwiami łazienki, patrzy na klamkę i miauczy. Z kotem u weterynarza jestem tylko na szczepienie. Więc nie wiem co wy robicie ze swoimi zwierzakami, żeby otruć kota mlekiem...


@damiano_polishiano: jedna z moich poza dobrą karmą i wodą lubi też herbatę, sałatę i
j.....d - > Ale #!$%@?. Moja kotka od 11 lat codziennie rano wypija trochę mleka, żyj...

źródło: comment_mkgzvwVcHn20zn8vHUETKMQiwBk8Kz5r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Shiv3r: I jak tam, jakiś progres w tej sprawie? Jeśli nie masz czasu i ochoty się tym zająć daj znać, podaj prywatnie namiary, ja się postaram ogarnąć pomoc jakiejś organizacji. Przebywanie kotów w wełnie mineralnej mogło im naprawdę narobić sporo szkód, można nie dopuścić, żeby zdychały w męczarniach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@humbugowe spokojnie, już mam chętnych na kotki i będą rozdane w przyszłym tygodniu. Kurde tylko już nie będę miał co pogłaskać w czasie pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz